12 / 07 / 2024

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 13 Ekim Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 13 Ekim Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

13 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 13 Ekim 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde yani 13 Ekim Perşembe günü sorgulanıyor. Altın 13 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altındaki hareketler, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip ediliyor. Geçtiğimiz gün altının ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü yüzde 0,3 artışla 998,8 liradan tamamladı.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 13 Ekim Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın dördüncü gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın dördüncü gününe hareketli bir başlangıç yaptı.  ABD Merkez Bankası'nın (Fed) ultra şahin adımlarından ne zaman vazgeçeceğine dair soru işaretlerinin bugünkü enflasyon verileri ile azalabileceğini aktaran analistler, beklenti üzeri gelen bir verinin piyasa fiyatlamalarını daha da bozabileceğini ifade etti.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön