16 / 04 / 2024

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 19 Ekim Çarşamba 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 19 Ekim Çarşamba 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

19 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 19 Ekim Çarşamba 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın üçüncü gününde yani 19 Ekim Çarşamba günü sorgulanıyor. Altın 19 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altında oluşan her hareket, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip ediliyor. Geçtiğimiz gün 18,52-18,61 bandında yatay bir seyir izleyen dolar/TL, günü de 18,5866 ile önceki kapanış seviyesinin hemen üzerinde tamamladı.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 19 Ekim Çarşamba 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın üçüncü gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın üçüncü gününe hareketli bir başlangıç yaptı. 19 Ekim Çarşamba gününde Hafif çaplı düşüş yaşayan gram altın bin lira gibi bir seviyenin altında işlem görmeye devam ediyor.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön