18 / 04 / 2024

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 20 Ekim Perşembe 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 20 Ekim Perşembe 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

20 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 20 Ekim Perşembe 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde yani 20 Ekim Perşembe günü sorgulanıyor. Altın 20 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altında oluşan her hareket, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip ediliyor. Altın fiyatları dün yüzde 1’den fazla geriledikten sonra bugün de Fed’in keskin faiz artıracağı beklentisiyle artan dolar ve Hazine tahvil getirilerinin baskısıyla düştü.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 20 Ekim Perşembe 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın dördüncü gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın dördüncü gününe hareketli bir başlangıç yaptı. 20 Ekim Perşembe gününde hafif çaplı düşüş yaşayan gram altın bin liranın altında bir seviyede işlem görmeye devam ediyor.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön