12 / 07 / 2024

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 23 Ekim Pazar 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 23 Ekim Pazar 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

23 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 23 Ekim Pazar 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların kapalı olduğu haftanın yedinci gününde yani 23 Ekim Pazar günü sorgulanıyor. Altın 23 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altında oluşan her hareket, yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından bugünlerde yakın bir şekilde takip ediliyor. Gram altında yükselişler sınırlı kalmaya devam ediyor. Bir yandan da TCMB faiz indirimleri devam ederken kurda yükselişin sınırlı kalması ile ABD tahvil faizlerinde yükseliş ve ons altındaki geri çekilmeyle birlikte aşağı yönlü baskı devam ediyor.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 23 Ekim Pazar 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın yedinci gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın yedinci gününe hareketli bir başlangıç yaptı. 23 Ekim Pazar gününde hafif çaplı düşüş yaşayan gram altın bin liranın altında bir seviyede işlem görmeye devam ediyor.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön