17 / 07 / 2024

Bungalovda 9 günlük tatilin bedeli ne kadar? 

Bungalovda 9 günlük tatilin bedeli ne kadar? 

Sapanca ilçesindeki bungalovlarda Kurban Bayramı'nı geçirmek isteyen vatandaşlar, 9 günlük tatil için 70 bin liranın üzerinde ücret ödedikleri kaydedildi. 


Döviz ve altında al-sat kolaylığı!


SAVİBU Başkanı Ali Safa Alaçam, 5 bine yakın bungalovlarda doluluk oranının ise yüzde 95 olduğunu ifade etti. Buna göre, Alaçam, “Bayram tatilinde iki gece konaklama ücreti 15 ila 30 bin arasında bir hafta, 9 günlük tatil ise 70 binin üzerine çıkıyor” diye konuştu.

TATİLİN BEDELİ NE KADAR?

9 günlük tatilin bedeli 70 binin üzerinde olduğu kaydedildi. Eşsiz güzellikleri ile her mevsim yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı olan Sapanca, İstanbul'a yakınlığı ile vatandaşların en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. İstanbul ve  Ankara  başta olmak üzere büyükşehirlere yakınlığıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı tatilciyi ağırlayan Sapanca, en çok tercih edilen tatil mekanları arasındaki yerini koruyor. Adeta tatil beldesi havası bulunan ilçede bulunan bungalovlar ise vatandaşların ilk tercihi oluyor. Yeşili, doğası ve gölü ile turistlerin cazibe merkezi olan ilçede bulunan ahşap bungalov evlerin doluluk oranı dikkatleri üzerine çekmekte. 

Öte yandan, özel günlerde de ilk tercih arasında yer alan evler, günler hatta haftalar öncesinden rezerve ediliyor. Kurban Bayramı öncesinde de bölgede bulunan 5 bine yakın bungalovda yüzde 95 oranında doluluk sağlandı. Vatandaşın ilk tercihleri arasında yer alan bungalovların 9 günlük fiyatı ise adeta dudak uçuklatıyor. 2 gecelik konakla ücreti 15 ila 30 bin lira arasında değişirken bir haftalık ve 9 günlük konaklama ücreti ise 70 bin liranın üzerine de çıkmış oluyor.

İKİ GECE KONAKLAMA ÜCRETİ 15-30 BİN ARASINDA BULUNUYOR

ekonomim.com'da yer alan habere göre; Doluluk oranın yüzde 95 olduğunu söyleyen Alaçam, “Bayram tatilinde iki gece konaklama ücreti 15 ila 30 bin arasında bir hafta, 9 günlük tatil ise 70 binin üzerine çıkıyor. Sapanca'da konakla üzerine çok fazla çeşit mevcut 5 bine yakın konaklanacak yerler bulunuyor. Bu evlerin her birinde misafirlerimize özel alanlarda hizmet veriyoruz. Müstakil yüzme havuzu, ateş çukuru, barbekü, iç mekandaki ferah ortamlar doğa manzarasına karşı bir şekilde vakit geçiriyorlar. Sapanca'da tatil yapmanın en güzel avantajlarından bir tanesi de üst mahallelerde bulunan işletmelerimiz. Çünkü onlar 300 rakımda ve klimaya ihtiyaç duymadan ufak bir esintiyle vakit geçirmelerine imkan sunuyor” diye ifade etti.

Bungalov ve tiny house kiralamak isteyenler dikkat! Dolandırıcılar şimdi de tatilcilerin peşinde!

Bungalov ev kiralamak isteyenler dikkat! Dolandırıcıların yeni oyunu! Bu tuzağa düşmeyin!

Bungalov evlerde ipin ucu kaçtı! 


Geri Dön