23 / 02 / 2024

Buraya bakmadan konut kredisi çekmeyin! En düşük faiz! İş Bankası, ING, Yapı Kredi, Ziraat, Vakıfbank...

Buraya bakmadan konut kredisi çekmeyin! En düşük faiz! İş Bankası, ING, Yapı Kredi, Ziraat, Vakıfbank...

Konut kredi faiz oranları resmen belli oldu. En uygun konut kredisi veren bankalar hangisi? Akbank, Garanti, İş Bankası, ING, Yapı Kredi, Vakıfbank ve Ziraat… 20 Ekim 2022 konut kredi faiz oranları!

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalKonut kredi faiz oranları resmen belli oldu. Bankalar internet sitelerinde konut kredisi faiz oranlarını duyurdu. Vatandaşlar, banka banka konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor.

Ev almak isteyen fakat yeteri kadar nakidi bulunmayan kişiler bankaların konut kredisi faiz oranlarını öğrenmek istiyor.  Bankaların konut kredisi faiz oranları kişinin kredi notuna, kredi tutarına ve vadesine göre farklılık gösterebiliyor. İşte 20 Ekim 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, HSBC, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB konut kredi faiz oranları…

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım parasında 2023 depremi! Yeni maaşlar hesaplandı! Şimdi bakın!


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön