17 / 06 / 2024

Ceylanpınar'a 3 yeni kültür evi inşa edilecek!

Ceylanpınar'a 3 yeni kültür evi inşa edilecek!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla kent yatırımları hakkında açıklamalar yaptı. Başkan Atilla ilçe merkezine 3 yeni kültür evi inşa edeceklerini açıkladı.Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla kent yatırımları hakkında açıklamalar yaptı. Başkan Atilla, ilçe merkezinde 4 kültür evi yaptıklarını belirterek, 3 yeni kültür evini de programa aldıklarını ve yakın bir tarihte inşa çalışmalarına başlanacağını açıkladı. 

 

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; "Her mahalleye bir kültür evi" sloganıyla kültür evi inşa eden Ceylanpınar Belediyesi, vatandaşların taziye, mevlid ve sosyal etkinlikleri ferah ve nezih ortamlarda yapabilmeleri amacıyla kültür evi çalışmaları sürüyor.

 

Belediye bu kapsamda, ilçe merkezinde 4. kültür evi inşaatı devam ederken, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ceylanpınarlılar’a 3 yeni kültür evinin müjdesini verdi.

 

Atilla, "Ensar mahallesinde yapımına başladığımız kültür evi çalışmalarımız devam ediyor. Ensar kültür eviyle birlikte merkezde 4 kültür evi yapmış oluyoruz. İlçe kırsalında da inşaat halinde 10 kültür evi var. Kırsalımızda 54 kültür evini tamamlayıp vatandaşlarımıza teslim etmiştik. inşaatı devam eden kültür evleriyle birlikte kırsalımızda toplam 64 kültür evi tamamlanmış olacak. ilçe merkezinde de yapımı devam eden kültür evlerimizi aşama aşama ilerliyor. İlçe merkezi için programımıza 3 kültür evi daha koyduk. Yakın bir zamanda onlara da başlayacağız. Ensar mahallesi kültür evimizi de yakın bir tarihte tamamlayacak ve halkımızın hizmetine sunacağız" dedi. 


Geri Dön