23 / 02 / 2024

Chery, Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor!

Chery, Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor!

Çin kökenli otomobil markası Chery, üç farklı modeli ile Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor. Peki Chery, ne zaman Türkiye pazarına giriş yapacak? Modelin özellikleri neler? Detaylar haberimizde...

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalÇin kökenli otomobil markası Chery, üç farklı SUV modeli ile 2022 senenesin sonn aylarında Türkiye pazarında alıcıları ile buluşmak için gün sayyıor. 2021 senesinde Guangzhou fuarında lansmanı yapılan Tiggo 7, Omoda 5 ve Tiggo 8 modelleri ile otomobil severlerin karşısına çıkacak.

Chery, Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor!

Tiggo 8 modeli diğer otomobillerden farklı olarak 7 koltuklu orta boy SUV modeli sportif bir araç olarak tanıtılıyor. Üç modelin 2022 senesi sonunda satışa çıkacak olan modeller, Çin'in en iyi on motorundan bir tanesine sahip. Türkiye'de satışa çıkarılacak olan SUV modellerinde ACTECO motor kullanılıyor. ACTECO motorlarda Çin'in en iyi motorları arasında yer alıyor.

Chery, Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor!

Ünlü çin otomobil üreticilerinden olan Chery, binek otomobil modellerini, son 18 yıldan beri en yüksek ihracatını kendi ülkesinde gerçekleştiriyor. Chery modellerinin 20.794 patent başvurusu var. Bunlardan sadece 13.153 tanesinin patentini almaya hak kazanan Chery, 24 yıllık birikim ile 'Technology Chery' markasını oluşturdu. Otomobillerin sıradanlaşmış teknolojilerinin dışında yüksek ağ bağlantısına ve standart baz donanım seviyesine sahip.

TOGG için geri sayım başladı! Yola çıkmaya hazırlanıyor!

Renault Captur Şubat 2022 fiyat listesi açıklandı! Bu fırsatı kaçırmayın!

Honda City çıldırdı! Fiyat etiketlerinde tam 145 bin TL'lik fark!

Suzuki Vitara 2022 fiyat listesi resmen uçtu!

 


Geri Dön