18 / 06 / 2024

Çilek Mobilya MODEF'te tasarımlarını sergiliyor!

Çilek Mobilya MODEF'te tasarımlarını sergiliyor!

Çilek, 4 - 9 Kasım 2013 tarihleri arasında 30. kez düzenlenen olan fuarda Yakut, Royal, Black Pirate, Romantic, Biconcept ve Flora gibi dünya çocuklarının beğenisini kazanmış özgün tasarımlarını fuar davetlilileri ile buluşturuyor.
Çilek, İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda (MODEF) eğlenceli ve özgün tasarımlarını sergiliyor.


Çilek Mobilya'dan yapılan açıklamaya göre Çilek, 4 - 9 Kasım 2013 tarihleri arasında 30. kez düzenlenen olan fuarda Yakut, Royal, Black Pirate, Romantic, Biconcept ve Flora gibi dünya çocuklarının beğenisini kazanmış özgün tasarımlarını fuar davetlilileri ile buluşturuyor. İlk günden bu yana genç Türk tasarımcılardan oluşturduğu bir ekiple sadece bebek, çocuk ve gençlere yönelik konsept ürünler tasarlayan Çilek, fuarda yeni serileri Dalmaçyalı Karyola, Baby Cotton ve Softy gibi yeni tasarımlarının da tanıtımını yapacak.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, çocuklara özel yaşam alanları kurmaya devam ettiklerini belirterek, dünyanın farklı lokasyonlarında Çilek mimarisiyle açtıkları mağazalarla büyümeye devam ettiklerini kaydetti. Yeni ve özgün tasarımlara da ağırlık verdiklerini dile getiren Çilek, “Çilek olarak hedefimiz Türkiye’nin çocuk markası olarak tün dünya çocuklarına ulaşabilmek ve onların da odalarını Çilek ürünleri ile süslemek" ifadelerini kullandı.


AA


Geri Dön