14 / 06 / 2024

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sessiz sedasız toplantı! Kripto paralara ne zaman vergi geleceği ortaya çıktı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sessiz sedasız toplantı! Kripto paralara ne zaman vergi geleceği ortaya çıktı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kripto para için toplanıldı. Kripto paralar için yeni şartlar getirildi. İşte detaylar…Amerikan Merkez Bankası FED’in faiz kararı artırımı sonrası kripto para borsası tepetakla oldu.

Tüm dünya aynı şekilde bu durumdan etkilenirken, ülkemizde de kripto para yüzünden kayıp yaşayanların intihar ettiği görüldü.

Bloomberg’ün haberine göre; Cumhurbaşkanlığında Salı günü konu ile alakalı bir toplantı gerçekleşti.

Toplantı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AKP Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Nurettin Canikli, Fatih Şahin ve Ömer İleri katıldı.

Toplanma amacı kripto olan toplantıda son aşamalar ve yapılan formüller ele alındı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi nde sessiz sedasız toplantı! Kripto paralara ne zaman vergi geleceği ortaya çıktı 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön