27 / 02 / 2024

Dekon İnşaat 2017'de yatırımlarına yatırım katacak!

Dekon İnşaat 2017'de yatırımlarına yatırım katacak!

Dekon İnşaat'ın Bağdat Caddesi Bölgesindeki tek site projesi Dekon Suadiye Ametistle dikkatleri üzerine çekiyor. Dekon inşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.
Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Dekon İnşaat, Türkiye ekonomisine güvenerek 2017 yılında büyüme kararı aldı. İstanbul Anadolu Yakasının nitelikli konut ihtiyacına yanıt veren Dekon İnşaat, Bağdat Caddesi Bölgesindeki tek site projesi Dekon Suadiye Ametistle dikkatleri üzerine çekiyor. Dekon İnşaat'm yeni projesi ise, İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'nde yükseliyor.


İstanbul’un en kıymetli bölgesinde


İstanbul’un son kalan kıymetli bölgelerinden biri olan Suadiye'de gerçek bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Dekon Ametist Suadiye, 5.500 metrekare inşaat alanı üzerinde 3 blok halinde ve 152 daireden oluşuyor. Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede yükselen Dekon Suadiye Ametist, lokas-yonuyla dikkat çekerken yüzme havuzu, fitness salonu, sanat galerisi, spa, zen bahçesi, kapalı otopark ve daha birçok zengin sosyal donatısıyla da konforlu bir hayat vaat ediyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik daire seçenekleri sunan Dekon Suadiye Ametist’te 2+1, 3+1 daireler ile 3+1 ve 4+2 teraslı, deniz manzaralı dubleks daireler bulunuyor.


Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem şehrin merkezinde olmayı ve konforlu bir yaşamı tercih edenler için Cevdet Erdem, Dekon inşaat Yönetim Kurulu Başkanı çözümler sunan Dekon Suadiye Ametist projesinin ilk etabının 2016 Aralık sonunda teslim edildiğini belirtti. İkinci etap ise Ağustos 2017'de teslim edilecek. Sınırlı sayıda dairenin kaldığı Dekon Suadiye Ametist'ten daire sahibi olmak isteyenlere, peşin satın alımlarda yüzde 20 is-konto uygulanıyor. 


15 yıldır Anadolu Yakası’nda nitelikli konut üreten Dekon inşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. İstanbul Finans Merkezi Bölgesi’nde yepyeni bir projeye start veren Dekon İnşaat, Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametistin son kalan dairelerini peşinde %20 'ıskonto ile sahipleriyle buluşturuyor.Çevre Dostu Yeşil Binalar & GYOGeri Dön