18 / 04 / 2024

Denizbank'tan emeklilere ilaç gibi kampanya! 55 bin TL ve 36 aya varan vade fırsatı!

Denizbank'tan emeklilere ilaç gibi kampanya! 55 bin TL ve 36 aya varan vade fırsatı!

DenizBank tüm emekli müşterilerine özel kampanyasını duyurdu. Bankadan ihtiyaç kredisi alan emeklilere özel faiz oranları 36 aya varan vadelerle veriliyor. İşte kampanyaya ilişkin merak edilen tüm detaylar...Denizbank'tan emekli müşterilerine özel kampanyanın detayları belli oldu. Özel faiz oranları ve 36 ay vade fırsatı sunan banka kampanyanın ayrıntılarını resmi internet sitesinden paylaştı.

 Denizbank tan emeklilere ilaç gibi kampanya! 55 bin TL ve 36 aya varan vade fırsatı!

36 AY VADE KAMPANYASININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Emekli müşterilerine özel fırsatlarla sunulan ihtiyaç kredisine başvurabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için tüm emekli maaşınızı Deniz'e transfer ederek rahat ödeme koşullarından yararlanabiliyorsunuz. Söz konusu özel koşullar sunan ihtiyaç kredisinden faydalanmak için en yakın DenizBank şubesine giderek, DenizBank'ın kampanyasından faydalanabilirsiniz. İşte ihtiyaç kredisinin faiz oranları ve merak edilen tüm ayrıntıları...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön