26 / 02 / 2024

DKY İnşaat'tan tarihi indirim kampanyasına destek!

DKY İnşaat'tan tarihi indirim kampanyasına destek!

Firma: DKY İnşaat

DKY; Lokum Evler, DKY On Kağıthane ve DKY Sahil projeleriyle Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına destek veriyor...DKY İnşaat, "Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyasına üç projesi ile dahil oldu. Kampanya ile yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat ile bankasız, kefilsiz, 120 ay vade, 0,98 faiz oranıyla fırsatlar sunuyor.

DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, tarihi kampanyanın sadece gayrimenkul sektörüne değil, faydalanan herkese ve ülke ekonomisine ciddi bir katma değer sağlayacağını söyledi. Ali Dumankaya; “Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik konjonktüre karşı gayrimenkul sektörü olarak verdiğimiz destek, ülkemizin geleceğine olan güvenimizin göstergesi ve küresel bazda mücadelemizdir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle hazırlanan kampanyaya DKY olarak, ikisi kentsel dönüşüm projesi olmak üzere üç projemizle biz de katıldık. Artan inşaat maliyetlerine rağmen taşın altına elimizi koyarak finans maliyetlerinin önemli bir kısmını üstleniyoruz. İki ay sürecek kampanyanın, yılın üçüncü çeyreğinde ekonomiye ciddi bir katma değer sağlayarak kaldıraç olmasını beklemekteyiz"

DKY, kampanya ile yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat, 120 ay vade ve 0,98 faiz oranıyla ödeme imkanı sunuluyor. Kampanyaya Lokum Evler, DKY Sahil, DKY On projeleri dahil oldu. alan ve home ofislerden oluşuyor. Toplam inşaat alanı 38 bin metrekare olan projede 4 bin 750 metrekare home ofis ve bin 450 metrekare ticari alan bulunuyor. Ayrıca DKY ON’ da, daireler katlanabilir duvarlar, gizlenebilen yüzeyler ve yeniden işlevlendirilebilir alanlarla farklı ihtiyaçlara yönelik düzenleme olanağına sahip. 

15 soruda Türkiye için kazanç vakti kampanyası!

Web: http://www.dkyinsaat.com/


Geri Dön