04 / 03 / 2024

Dolar harekete geçti, euro değer kaybetti! Piyasalarda son dakika gelişmeleri

Dolar harekete geçti, euro değer kaybetti! Piyasalarda son dakika gelişmeleri

Haftanın ikinci işlem günü olan Salı günü, Piyasalarda son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Dolar bugün harekete geçerken euro kuru değer kaybetti. İşte son dakika gelişmeler...FED'in 2022 senesi içerisinde üçüncü kez faiz artışı yaptıktan sonra piyasalarda oluşan dolar hakimiyeti etkisini göstermeye devam ediyor.

Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginlik de doların yükselmesini tetikliyor. Dolar değer kazanırken euro düşüyor. İşte Kapalıçarşı ve banka piyasalarında döviz kurlarında, dolar ve euro alış-satış fiyatlarında son durum ve son gelişmeler...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön