18 / 04 / 2024

Dolar kahini Geçer'den elinde dolar olanlara önemli uyarı!

Dolar kahini Geçer'den elinde dolar olanlara önemli uyarı!

Karar'da yer alan habere göre, daha evvelinde dolar için yaptığı doğru tahminlerle dikkatleri üzerine çeken ünlü ekonomist Selçuk Geçer, dolara karşı yeni ve önemli uyarılarda bulundu. Karar'da yer alan habere göre, daha evvelinde dolar için yaptığı doğru tahminlerle dikkatleri üzerine çeken ünlü ekonomist Selçuk Geçer, dolara karşı yeni ve önemli uyarılarda bulundu. 

Yatırımcılar 'Dolar yükselecek mi, düşecek mi?' sorusuna yanıt aramaya devam ederken, Selçuk Geçer, yükseliş tarihini açıkladı.

Doların Şubat ayında 24 TL dolaylarını geçeceğini belirten Selçuk Geçer, yılın son günlerindeyse 40 TL'yi görebileceğini ifade etti.

Dolar kahini Geçer den elinde dolar olanlara önemli uyarı!

Geçer, doların gerçek değerinin şu anda 24 lira olduğunu ancak iktidarın elindeki araçlarla seçime kadar doları baskılamaya çalıştığını söyledi ve “Bu artışı artık baskılamaları mümkün değil. Ülkeye sokabildikleri sıcak para imkanları da tükenmiş durumda. Dolar önümüzdeki haftalarda yükselişini başlatacak ve şubat sonuna kadar 24 lirayı görecek” açıklamasında bulundu.

Elinde dolar ile yatırım yapanları uyaran Selçuk Geçer, dolarını bozdurmak isteyenleri biraz beklemeleri konusunda uyardı. Selçuk Geçer, aynı zamanda yatırım yapmayan vatandaşların mağdur olacağının altını çizdi.

Dolar haftanın ilk gününe 18.80 TL'den, Euro ise 20.45 TL'den başladı. 

'BİRAZ SABIR' DİYEREK UYARDI


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön