27 / 02 / 2024

Donald Trump'ın projeleri Türkiye'ye fuara geliyor

Donald Trump'ın projeleri Türkiye'ye fuara geliyor

Dünyaca ünlü Emlak Kralı Donald Trump'ın Miami'deki evlerini Türkiye'de pazarlayan Debba Real Estate 27-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Realistexpo'ya katılıyor.

 


Dünya jet sosyetesinin ilgi gösterdiği Miami'deki Trump Hollywood projesi Realistexpo'da İstanbullulara tanıtılacak. Related Grubun sahibi Jorge Perez ile Donald Trump'ın ortaklaşa yaptığı rezidans evler ultra lüks konut anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Zenginlerin yeni gözdesi evlerin fiyatları ise 500 Bin ila 6 Milyon Dolar arasında değişiyor.


Hollywood yıldızlarına komşu olma fırsatı


Aralarında Paris Hilton, Colin Farrell, Anna Kournikova, Enrique Iglesias, Craig David ve Shaquille O'Neal gibi birçok tanınmış ismin de ev sahibi olduğu Emlak Kralı Donald Trump'ın lüks konutları Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'nda Türk alıcıları ile buluşuyor. Plazma TV'den özel plaja, kristalden yapılmış duş başlığından, Range Rover otomobil servisine kadar her türlü detayın düşünüldüğü evlere Türk iş dünyasından da ilgi büyük. Amerikan Trump şirketinin Debba tarafından pazarlanan Miami Konutları, lüks konut anlayışının doruk noktasına ulaştırıyor. İç tasarımı dünyaca ünlü Marcel Wanders tarafından yapılan daireler, "Sadece diş fırçanızı getirin" sloganıyla satılıyor. Tek bir dijital monitörden 350 işlemin yapılabildiği dairelerde, plazma TV'den, havluya kadar her şey bulunuyor. Ünlü restoran Asia De Cuba'nın yer aldığı rezidansta ise SpA'nın yanı sıra özel plaja beyaz Range Rover'larla servis de var.


Emlak Kralı Jorge Perez'in en yeni projelerinin yanı sıra Serdar Bilgili'nin "W South Beach" Projesi de ilk kez Realistexpo'da


Debba Real Estate'in temsilciliğini yürüttüğü dünyanın en zengin iş adamları arasında yer alan Jorge Perez'in sahip olduğu 10 milyar dolar değerindeki Florida'nın bir numaralı inşaat ve emlak şirketi Related Group'un projelerinin de sergileneceği Debba'nın dev standında Miami'nin en şık ve tanınmış mağazalarının bulunduğu "Bal Harbour" alışveriş merkezinin karşısına bulunan yapılacak olan St.Regis Bal Harbour Projesi, ünlü designer Philip Starck ve şirketi Yoo ortaklığında yapılacak olan Icon Brickell ve Viceroy Icon Brickell projelerinin yanı sıra Serdar Bilgili tarafından Akaretler'de yapılmakta olan "W" projesinin aynı oteller halkasına ait olan "W South Beach" projesi sergilenecek.


Debba'nın portföyüne yeni eklediği New York projelerinden, ilk kez tanıtımını Realistexpo'da yapacağı Donald Trump'ın New York'un en popüler bölgelerinden birinde yapılacak olan Trump Soho projesinin de büyük ilgi görmesi bekleniyor. Debba'nın projelerini tanıtmak üzere, şirketin VIP Direktörü Helin Avşar da fuarda görev alacak.


Türkiye'nin uluslararası arenada en büyük fuarlarından olmaya aday Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı, sektörün önde gelen firmalarını bir araya getiriyor. 27-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek fuara yerli ve yabancı birçok firma yoğun ilgi gösteriyor. 40 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuarda 75'e yakın firmanın 400 projesi yer alacak.Geri Dön