18 / 04 / 2024

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir fifti fifti modeli!

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir fifti fifti modeli!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Flex Office

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir fifti fift modeli ile satışlarına devam ediyor. Toplamda 321 adet home ofis dairenin yer aldığı projede fiyatlar 198 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Dumankaya İnşaat imzası ile yükselen  Flex Office  Rezidans İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Projenin 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülüyor. 


32 katlı bloklardan meydana gelen Bahçeşehir Flex Office 100 milyon TL yatırım bedeline sahip. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçeneklerine yer veriliyor. 


Dumankaya Flex Office Bahçeşehir fifti fifti modeli!

Flex Office Residence'de yüzde 25 ile yüzde 50 arasındaki kısım peşin olarak ödendiğinde, kalan bedel için anlaşmalı bankalardan kredi kullanılıyor. Satın alınan konutun 10 yıl boyunca kiralama yetkisi Dumankaya İnşaat'a veriliyor ve Dumankaya daire bedelinin yarısı kadar değer desteğini alıcılara geri ödüyor. 


Flex Office fiyatları 198 bin TL'den başlıyor. Projede depo ve arşiv alanları, toplantı odaları, kat bahçeleri, bireysel çalışma alanları, ofis box üniteleri, lobi hizmetleri gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. 


12 soruda Dumankaya Fifti Fifti kampanyası için tıklayın!


Bahçeşehir Flex Office satış ofisi 

Tel: 0212 672 88 98 

Web: www.dumankaya.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sorGeri Dön