18 / 04 / 2024

Dünya devleri Realistexpo ile Türkiye'de

Dünya devleri Realistexpo ile Türkiye'de

27-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye'nin ilk uluslararası emlak fuarına dünyanın dört bir tarafından şirketler katılacakAvrasya'nın en büyük gayrimenkul ve emlak fuarı Realistexpo'ya uluslararası arenadan yoğun ilgi... Dünyanın önde gelen emlak ve gayrimenkul firmaları Realistexpo ile Türkiye'ye geliyor. Aralarında su üzerinde yüzen evler projesiyle tüm dünyanın ilgisini çeken Malezya'dan Kuala Lumpur Metropolitan'ın da bulunduğu şirketler, 27-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Realistexpo'ya katılıyor.

 

Gösterdiği performansla tüm dünyanın dikkatini çeken Türk gayrimenkul sektörü yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Hazırlıkları hızla devam eden ve sektörün yurtdışında tanınmasına büyük katkı sağlayacak Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'na, Latin Amerika'dan Malezya'ya, Ortadoğu'dan İspanya'ya dünyanın dört bir yanından onlarca firma katılım için sıraya girdi. Şimdiden Avrasya'nın en büyüğü olduğunu gösteren Realistexpo, dünya devlerini Türkiye'ye getiriyor.

 

"Gerçek alıcılarla doğru yatırımcıları bir araya getirme" hedefiyle Atılım Fuarcılık tarafından organize edilen Realistexpo, Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası alıcılarla buluşturuyor. Dünyanın dört bir yanından fuara katılacak uluslararası firmalar arasında Fortune International Realty, Related Cervera, The DYL Group, Key International, Prodigy International, The Related Group, The Codina Group, CBRichard Ellis Latin America gibi Amerika'nın en büyük şirketlerinin yanı sıra İspanya'dan Grupo Mall, Grupo Olloqui, Grupo TM Inmobiliario ve Reyal Urbis yer alıyor. 

 

Su üstünde yüzen evler Türkiye'de

 

Fuarın en ilginç konuklarından biri ise ''The Banyan Curve Water Homes" projesiyle tüm dünyada büyük ilgi gören Malezyalı Kuala Lumpur Metropolitan firması. Su üzerinde yüzen evleri Türk yatırımcıların karşısına çıkaracak Kuala Lumpur, Realistexpo ile ülkemize geliyor. 

 

Türkiye'nin uluslararası arenada en büyük fuarlarından olmaya aday Realistexpo 27-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Yerli ve yabancı 100'e yakın firmanın katılması ve 400'e yakın projenin sergilenmesi beklenen ve sektörün önde gelen firmalarını buluşturacak fuar 20.000 metrekare alanda düzenlenecek. Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'nı 70 binin üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Yüzde 30 oranda uluslararası katılımcı hedefleyen ve bunun için dünyanın önemli fuarlarında stant açan Realistexpo, İspanya'da Sima, Rusya'da Realtex Moskow ve Dubai'deki Retail City'ye katıldı. 

 

 


Geri Dön