16 / 06 / 2024

Ece Erken'den ev sahibine kira isyanı!

Ece Erken'den ev sahibine kira isyanı!

Ece Erken, kirasını isteyen ev sahibi ile yaptığı WhatsApp konuşmasını sosyal medya hesabından yayınladı. Kirasını isteyen ev sahibine koronavirüs var diyen Erken, "ödediğim paraya villada otururdum" diyerek isyan etti.Sunucu Ece Erken, kirayı isteyen ev sahibiyle yaptığı WhatsApp konuşmasını sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. Kirayı geciktirmesi üzerine ev sahibin attığı mesajı paylaşan Ece Erken, "Hocam herkes evde kalıyor çalışmıyor da ben de alacağım kiraları alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa ne yapacağız? Benim 3 evim var, 2'sinden bu ay kira gelmedi, utandım söylemedim" diye konuştu.

"BU PARAYA VİLLADA KALIRDIM"

Ece Erken, Twitter hesabı üzerinden ev sahibiyle yaptığı mesajlaşmanın ekran görüntüsünü yayınladı.

Ece Erken den ev sahibine kira isyanı!

Kirasını 2 gün geciktiren Erken, kira isteyen ev sahibine, "Aidat 3600 TL artı kira 12.500 TL, bu paraya villada kalırdım. Sonuçta korona var, kimse çalışmıyor" yazdı. Erken, tweetine gelen yorumlar üzerine de "Sizce ben ödemez miyim? Tabii ki ödeyeceğim, durumum var, ya durumu olmayıp bu baskıyı yiyenler? Hep kendinizi düşünmeyin olur mu? Bu attığım tweet herkese" dedi.

KULLANICILAR "ARABASININ CAMINI KIR" GÖNDERMESİ YAPTI

Bu paylaşımın ardından Ece Erken'in paylaşımına tepkiler yağdı. Bazı kullanıcılar ünlü sunucuya ''Git arabasının camını kır'' diyerek göndermede bulundu.

Ece Erken den ev sahibine kira isyanı!


Geri Dön