29 / 02 / 2024

Ege Yapı hemen teslim projelerinde faizi yüzde 0,70'e indirdi!

Ege Yapı hemen teslim projelerinde faizi yüzde 0,70'e indirdi!

Batışehir ve Pega Kartal projelerindeki konut kredisi faizlerini yüzde 0,70’e indiren Ege Yapı, kendi bünyesinde uyguladığı finansman modeli ile sadece %20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle hemen teslim ev veya ofis sahibi yapıyor.Ege Yapı, inşaatı tamamlanan ve hemen teslim avantajı sunan tüm projelerine özel bir kampanya hazırladı. Bu çerçevede Batışehir ve Pega Kartal projelerindeki konut kredisi faizlerini %0,70’e indiren Ege Yapı, kendi bünyesinde uyguladığı finansman modeli ile sadece %20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle hemen teslim ev veya ofis sahibi yapıyor.


Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı; Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir, Kartal’da ayrıcalıklı yaşamın başladığı projesi Pega Kartal projelerine özel bir kampanya hazırladı. 


Ege Yapı, yaşamın başladığı projelerinde her bütçeye uygun kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile sadece % 20 peşinat ve banka kredisiz tam 120 ay vade ile projelerden hemen teslim ev veya ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor. Sınırı sayıdaki daire ve ofis için geçerli bu kampanyanın dışında “hiç peşinatsız” 36 ay 0 faiz imkânının yanında, değişken peşinatlarla 60 ay % 0 faiz ile de ev sahibi olma imkânı veriliyor. 


EGYO dışındaki projelerin kampanyaya katılmasına sektörde Ege Yapı öncülük etti.


Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların da hemen teslim avantajından yararlanacağı projelerde de, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kira ile karşılanabiliyor. Vade farkının %0,70 olarak belirlendiği kampanya ile Emlak Konut’un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması çalışmalarına destek olunması hedefleniyor.


Sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacaklarını ifade eden Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Emlak Konut’un hem ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörünün başarısının devamı hem de mevcut ve potansiyel tüketicileri korumaya yönelik aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz. Ege Yapı olarak üretime ve yatırımlara tüm hızıyla devam edeceğiz. Böylesi bir süreçte durmak yok, çalışmaya ve ekonomiye katma değer sağlayıp vatandaşın yaşam kalitesini yükseltmeyi sürdüreceğiz. Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planları ile 60 aya kadar %0 faiz veya 120 aya kadar %0,79 konut kredisi oranlarıyla tüketicilerin, kolaylıkla konut sahibi olabilecekleri önemli kampanyalar düzenlemiştik. Kısa süreli hayata geçirdiğimiz bu kampanyaları yaz sonuna kadar uzatmaya karar verdik. EGYO tarafından alınan kararla birlikte birçok projede konut kredisi faizlerinin %0,70 seviyesine çekilmesi, gelişen ekonomimizin hedeflenen yolda ilerlemesine çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Biz de bu adıma destek vermek için hemen teslim tüm projelerimiz ile bu kampanyaya kredi oranlarını daha da düşürerek katılıyoruz. Kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek %20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı %0,7’ye çekiyoruz” dedi.


Web: http://www.egeyapi.com/
Haber AA'da şu şekilde yer aldı;


Ege Yapı, Emlak Konut GYO'nun kampanyasına destek için inşaatı tamamlanan ve hemen teslim avantajı sunan tüm projelerinde konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,70'e indirdi.


Ege Yapı'dan yapılan açıklamaya göre, Batışehir ve Pega Kartal projelerindeki konut kredisi faizlerini yüzde 0,70'e düşüren şirket, kendi bünyesinde uyguladığı finansman modeli ile alıcıyı, sadece yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle ev veya ofis sahibi yapıyor. 


Yaşamın başladığı projelerinde her bütçeye uygun, kişiye özel ödeme seçenekleri sunan Ege Yapı'nın kampanyası sınırlı sayıdaki daire ve ofislerde geçerli olacak.


"Ege Yapı Finansman Modeli" hayata geçirilen kampanyanın dışında, "hiç peşinatsız" 36 ay taksitli 0 faiz imkanı da müşterilere sunuluyor. Ayrıca değişken peşinatlarla 60 ay taksitli yüzde 0 faizle ev sahibi olma fırsatı da veriliyor.


Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların da hemen teslim avantajından yararlanacağı projelerde, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kira ile karşılanabiliyor. Vade farkının yüzde 0,70 olarak belirlendiği kampanya ile Emlak Konut'un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması çalışmalarına destek olunması hedefleniyor.


"Emlak Konut'un kararlarını destekliyoruz"


Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Emlak Konut'un aldığı kararları sonuna kadar desteklediklerini belirterek, şirket olarak üretime ve yatırımlara tüm hızıyla devam edeceklerini vurguladı.


Böyle bir süreçte durmayacaklarını, çalışmaya ve ekonomiye katma değer sağlayıp vatandaşın yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceklerini aktaran Kabadayı, şunları da kaydetti:


"Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planları ile 60 aya kadar yüzde 0 faiz veya 120 aya kadar yüzde 0,79 konut kredisi oranlarıyla tüketicilerin, kolaylıkla konut sahibi olabilecekleri önemli kampanyalar düzenlemiştik. Kısa süreli hayata geçirdiğimiz bu kampanyaları yaz sonuna kadar uzatmaya karar verdik. Emlak Konut tarafından alınan kararla birçok projede konut kredisi faizlerinin yüzde 0,70 seviyesine çekilmesi, gelişen ekonomimizin hedeflenen yolda ilerlemesine çok büyük bir katkı sağlayacak. Biz de bu adıma destek vermek için hemen teslim tüm projelerimiz ile bu kampanyaya kredi oranlarını daha da düşürerek katılıyoruz. Kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek yüzde 20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı yüzde 0,7'ye çekiyoruz."


AA
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Ege Yapı, hemen teslim edilen tüm projelerine özel bir kampanya hazırladı. Batışehir ve Pega Kartal projelerindeki konut kredisi faizleri yüzde 0,70'e indirildi. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, kendi bünyelerinde uyguladıkları finansman modeli ile ev almak isteyenlerin sadece yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle hemen teslim ev veya ofis sahibi olabileceğini, farklı ödeme planlarının da olduğunu aktardı. Yeni Şafak


Geri Dön