05 / 03 / 2024

Elinde 1 doları bile olan dikkat! Dolar kaç TL oldu? 1 dolar bugün ne kadar? 23 Mayıs 2022 güncel dolar kuru...

Elinde 1 doları bile olan dikkat! Dolar kaç TL oldu? 1 dolar bugün ne kadar? 23 Mayıs 2022 güncel dolar kuru...

Milyonlarca yatırımcı 23 Mayıs 2022 sabahında dolar kurunu yakından takip ediyor. Elinde 1 doları bile olan vatandaş dolar bugün ne kadar oldu, dolar yükseldi mi? sorularının cevaplarını araştırıyor. Peki bugün dolar/TL kaç lira? İşte güncel dolar kuru 23 Mayıs 2022...Yatırımcılar bugün dolar kurunu yakından takip ediyor. Dolar almak isteyenler ve elinde 1 gram bile doları olanlar  bugün güncel dolar kurunun bugün kaç lira olduğunu araştırıyor.  

Haftanın ilk işlem gününde dolar yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Peki bugün dolar kaç TL? 23 Mayıs 2022 güncel dolar kuru ne kadar? Dolar bugün ne kadar? İşte 23 Nisan 2022 güncel dolar kuru...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön