14 / 04 / 2024

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar artacak? Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı'nda ne kadar olacak?

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar artacak? Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı'nda ne kadar olacak?

Ramazan Bayramı yaklaştıkça emekli vatandaşların gözü kulağı bayram ikramiyesine çevrildi. Peki 2022 Emekli bayram ikramiyesi ne kadar artacak? Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı'nda ne kadar olacak? İşte detaylar...Ramazan Bayramı yaklaştıkça emekli vatandaşların gözü kulağı bayram ikramiyesine çevrildi. Ramazan Bayramı bu sene 2 Mayıs'ta başlayacak. Emekli vatandaşlar bu bayram öncesi ikramiyesinde de artış olup olmayacağını merakla takip ediyor. Peki 2022 Emekli bayram ikramiyesi ne kadar artacak? Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı'nda ne kadar olacak? İşte detaylar...

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar artacak? Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı nda ne kadar olacak?

Emekli bayram ikramiyesi geçen sene Kurban Bayramı'nda bin 100 lira olarak hesaplara yatmıştı. Yıl sonunda yüzde 36.08 olarak duyurulan enflasyon oranının bayram ikramiyesine yansıması durumunda bin 100 Türk Lirası olarak ödenen ek gelir, kulislerden gelen bilgiye göre bin 496,88 Türk Lirası olarak hesaplara yatabilir.

İkramiyeler 2 Mayıs'tan önce yatacak

Ramazan Bayramı 2 Mayıs'ta başlayacak. Kurban ve Ramazan Bayramı öncesinde verilen emekli bayram ikramiyesinin ödemelerinin ilki 2 Mayıs 2022 tarihinden önce hesaplara hesaplara aktarılacak. 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön