25 / 04 / 2024

Emekliler havalara uçacak! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank peş peşe zam yaptı!

Emekliler havalara uçacak! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank peş peşe zam yaptı!

Yüksek promosyon almak için banka değiştirmek isteyen emekli vatandaşlara güzel haber kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları emekli promosyon miktarlarını arttırdı.. İşte 2022 Ziraat, Vakıfbank, Halkbank 2022 emekli promosyon tutarı...Emekli promosyonunda bankalar arasın yarış tam sürat devam ederken araya kamu bankaları da girdi. SGK tarafından yapılan güncellemeyle emekli vatandaşlar toplamda 5.000 liraya kadar promosyon alabilecek. Müşteri getirme, otomatik fatura ödeme gibi talimatlar vermeye gerek olmadan bu miktarları alacak.

Emekliler havalara uçacak! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank peş peşe zam yaptı!

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank emekli promosyon kampanyaları Ekim ayının başında güncellendi. 500 ila 700 TL aralığında olan emekli maaş promosyon ödemeleri Temmuz ayında uygulanan emekli zammının ardından geçtiğimiz aylarda kampanyalarla 10 bin liraya kadar yükselmişti. 

Emekli promosyonu için son başvuru tarihi, 31 Ağustos 2022 olarak belirlenmişti. Birçok banka, emekli promosyon kampanya sürelerini 30 Eylül tarihine uzatma kararı aldı. Ekim ayının başlamasıyla birlikte bazı bankalar banka son başvuru tarihini Ekim ayı sonuna kadar uzatırken bazı bankalar ise 2022 senesinin sonuna kadar uzatma kararı aldı. Maaş taşıma işlemini gerçekleştirmemiş binlerce SSK ve Bağ-Kur emeklisi "Hangi banka ne kadar, kaç TL emekli promosyonu veriyor?" sorularına yanıt arıyor. İşte 


Geri Dön