19 / 06 / 2024

Emeklilerin hesabına 12 bin TL yatacak! Şimdi açıklandı: İş Bankası emekli promosyon!

Emeklilerin hesabına 12 bin TL yatacak! Şimdi açıklandı: İş Bankası emekli promosyon!

Emekliler banka banka Mayıs 2024 promosyon tutarlarını araştırıyor. En çok merak edilen bankalar arasında İş Bankası yer alıyor. Peki İş Bankası emekli promosyon ne kadar? İş Bankası promosyon güncelleme 2024! Kamu bankaları ve özel bankalar emekliler için nakit promosyon ödemesi yapıyor. Emekli promosyonları Mayıs ayı için uzatıldı ve güncellendi. Kamu bankalarında promosyon rakamları 8 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiyor. Özel bankalarda ise bu rakamlar farklılaşıyor. 

Milyonlarca emekliye banka promosyonları sayesinde ek gelir imkanı sunuluyor. Promosyon ödemesi maaşlar bankaya yatırıldıktan kısa bir süre sonra veriliyor. 

Emekliler banka banka Mayıs 2024 promosyon tutarlarını araştırıyor. En çok merak edilen bankalar arasında İş Bankası yer alıyor. Peki İş Bankası emekli promosyon ne kadar? İş Bankası promosyon güncelleme 2024! 

Emeklilerin hesabına 12 bin TL yatacak! Şimdi açıklandı: İş Bankası emekli promosyon!

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU 2024 

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 28 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında ilk emekli aylık ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) nakit promosyon alıyor. Ayrıca, SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da faydalanabiliyor. 

SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak veya e-devlet üzerinden emeklilik başvuru işlemleri sırasında İş Bankası’nı seçebiliyor. 

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı tercih ederek promosyon alabiliiyor. 

Yeni emekli olan kişilerin ikramiye, kıst maaş ve diğer ödemeler adı altında İş Bankası'na yollanan ödemelerini almak üzere şubeye gitmesi gerekiyor. 

Maaşlarını İş Bankası'na taşımak isteyenler, maaş taşıma işlemini İşCep, İnternet Şubesi aracılığıyla kolayca yapabiliyor. Maaşlar şubeler aracılığıyla da taşınabiliyor. Emekli maaşını İş Bankası'ndan alanlar İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da  şubeler aracılığıyla mevcut promosyon taahhüdünü yeni tarifeye göre güncelleyebiliyor

Emeklilerin hesabına 12 bin TL yatacak! Şimdi açıklandı: İş Bankası emekli promosyon!

İŞ BANKASI PROMOSYON NE KADAR MAYIS 2024? 

Maaş AralığıPromosyon Tutarı
10.000 TL'ye (10.000 TL hariç) kadar olanlar5.000 TL
10.000 TL - 15.000 TL (15.000 TL hariç) arasında olanlar8.000 TL
15.000 TL - 20.000 TL (20.000 TL hariç) arasında olanlar10.000 TL
20.000 TL ve daha fazla olanlar12.000 TL

SGK emeklilerine, 3 yıl süre ile emekli maaşlarını İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt etmelerinin ardından promosyon ödmeesi yapılıyor. Promosyon ödemeleri 3 seneliğine peşin olarak veriliyor. 

Dolarda deprem! Elinde 1 doları bile olan şimdi baksın: 1 dolar ne kadar? İşte 19 Mayıs dolar/TL...

Asgari ücrete Temmuz'da zam var mı? Uzmanlar 20 bin TL'ye işaret etti! İşte 1 kg un hesabıyla yeni maaşlar...

Deprem bilimci, 'Tarih tekerrür edecek' dedi: Beklenen İstanbul, Bingöl-Karlıova ve Tunceli depremlerinde süre doldu!


Geri Dön