01 / 03 / 2024

Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 3. Kısım için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 3. Kısım için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 3. Etap 3. Kısım için imzalar atıldı. Peki Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 3. Kısım detayları neler? Projeyi kim inşa edecek? İşte merak edilen soruların cevapları...Elif Alpar

Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 2. kısım için imzalar atıldı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Çekmeköy 3. Etap 2. Kısım ve İstanbul Çekmeköy 3. Etap 3. Kısım sözleşme imzalanması hakkında açıklama yaptı. 

Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. Kısım ve 3. Kısım için imzalar atıldı!Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen İstanbul Çekmeköy 3. Etap 3. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici PEKERLER İnş. Enerji Taş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile 07.07.2022 tarihinde imzalandı.

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen İstanbul Çekmeköy 3. Etap 3. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici AYDUR İnş. Taah. Tic. ve San. Tur. Taş. Hiz. Ltd. Şti.  ile 07.07.2022 tarihinde imzalandı.

İşte Emlak Konut GYO Çınarköy Evleri 3. Etap 2. kısım ve 3. Etap 3. kısım detayları...


Geri Dön