20 / 07 / 2024

Emlak Konut GYO’nun kampanyasına Ankaralılar’dan büyük ilgi!

 Emlak Konut GYO’nun kampanyasına Ankaralılar’dan büyük ilgi!

Piyasaları canlandırmak için harekete geçen Emlak Konut GYO’nun ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade’ kampanyası Ankaralılar’dan büyük ilgi gördü.
Piyasaları canlandırmak için harekete geçen Emlak Konut GYO’nun ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade’ kampanyası Ankaralılar’dan büyük ilgi gördü.


Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliği ile Ankara’nın en seçkin yerleşim bölgelerinden Ümitköy’de yükselen Koordinat Çayyolu projesi de kampanyanın duyurulmasıyla birlikte ziyaretçi akınına uğradı.


Projenin satış koordinatörlüğünü üstlenen CEF Gayrimenkul Yatırım Proje Pazarlama ve Satış Danışmanlığı ortaklarından Evren Acar, kampanya haberinin yayılmasının ardından çok sayıda ön talep aldıklarını ve yoğunluktan ötürü telefonlarının kilitlendiğini ifade ederken, ‘’%20 peşinatla 120 aya kadar vade imkanı tanıyan kampanya ile iki farklı seçenek sunuyoruz. Alıcılar, ya TÜFE’ye endeksli ya da aylık % 0.70 vade farkı ile 120 aya kadar taksit seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar. Bu duruma Emlak GYO’nun TÜFE’ye endeksli ödeme planlarında 6 ayda bir yapılacak güncelleme oranlarının %5’i geçmeyeceğini taahhüt etmesi de eklenince projemize gösterilen ilgi iki katına çıktı’’ dedi.


Acar, yaklaşık 25 yıldan bu yana inşaat sektöründe ürettiği başarılı projelerle dikkat çeken YP İnşaat’ın yeni projesi için ‘’Koordinat Çayyolu, gerek kule mantığından uzaklaşarak ağırlık verdiği yatay bloklar gerekse geniş peyzaj alanları, sosyal donatıları ve kolay ulaşımı ile yaşama fark katacak çok sayıda detayı barındırıyor. Toplam 427 konuttan oluşan projede 1+1’den 5+1’e kadar çok sayıda konut seçeneğini bulmak mümkün. Bu durum cazip ödeme koşulları ile de birleşince hem yatırım hem oturum anlamında alıcıya kaçırılmaz bir fırsat sunuyor’’ şeklinde konuştu.


Başladığı günden itibaren büyük ilgi gören kampanya ile dönem içinde hedeflenen satış adetlerini en az üçe katlamayı beklediklerini dile getiren Evren Acar, 1- 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile Koordinat Çayyolu’nda yerini almak isteyenlere bu fırsatı kaçırmamaları tavsiyesinde bulundu.Geri Dön