19 / 06 / 2024

En son teknolojiye sahip Bosch çamaşır makinesi en ucuza nerden alınır? Özellikleri neler? 4 Şubat 2023 fiyat listesi

En son teknolojiye sahip Bosch çamaşır makinesi en ucuza nerden alınır? Özellikleri neler? 4 Şubat 2023 fiyat listesi

Çamaşır makinesini yenilemek isteyenler için Bosch; deterjan ve su miktarını otomatik ayarlayan, 16 farklı leke çıkarma prograramına sahip çamaşır makinesini tüketicisiyle buluşturuyor.  Sağladığı enerji tasarrufu ile öne çıkan Bosch HomeProfessional Çamaşır Makinesi 10 kg en ucuza nerden alınır? İş En son teknolojiye sahip Bosch çamaşır makinesi en ucuza nerden alınır? Özellikleri neler? 4 Şubat 2023 fiyat listesi
Kirli çamaşırların düşmanı çamaşır makineleri her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biridir. 16 farklı leke ile başa çıkan Bosch çamaşır makinesi ev hanımlarının hijyenik çamaşırlar elde etmesini sağlayan en büyük yardımcıdır.Enerji tasarrufları ile Bosch çamaşır makinesi herkesin ilgi odağı olmayı başarıyor.

i-DOS TEKNOLOJİSİ

i-DOS akıllı dozajlama teknolojisi, sensörleri sayesinde evde kullanılan şebeke suyunun sertlik derecesini ölçer ve çamaşırlarınızın ağırlığı, türü ve kirlilik oranını otomatik olarak hesaplar. Daha sonra ise tam dozunda deterjan oranını otomatik olarak ayarlayarak 10 litre su ve %38 deterjan tasarrufu elde etmenize yardımcı olur.
Tek seferde deterjan haznesini doldurarak 20 yıkamaya kadar çamaşır yıkaması yapabilir.

HOME CONNECT TEKNOLOJİSİ

Bu teknoloji çamaşırların ağırlığını ve nem miktarrını ölçer.Daha sonra home connect teknolojisine sahip kurutma makinesine iletir. Böylece çamaşırlar ideal kurutma programında kurutulur.Home connect uygulaması sayesinde birbiriyle iletişim halinde olan çamaşır ve kurutma makinesi size hijyenik kıyafetler sunar.

Çamaşır makinesinin sahip olduğu teknik özellikler ve programlar nedir?
 


Geri Dön