01 / 03 / 2024

EPDK Başkanı açıkladı! Elektriğe yüzde 30 zam geliyor mu?

EPDK Başkanı açıkladı! Elektriğe yüzde 30 zam geliyor mu?

Elektriğe yüzde 30 zam yapılacak mı? bir süredir vatandaşların kafasını bu soru yer alıyor. EPDK Başkanı bu konuya açıklık getirdi. İşte detaylar!Elektrik dağıtım şirketleri, elektrikte yeni bir zam yapılması için Enerji Bakanı ile görüşmüştü. Bu görüşmede dağıtım şirketleri elektriğe yüzde 50 oranında zam talebinde bulunmuştu. EPDK Başkanı bu konuda halkı bilgilendirdi. İşte milyonlarca insanın merakla beklediği elektriğe zam konusundaki dair son açıklamalar…

ELEKTRİĞE YÜZDE 30 ZAM YAPILACAK MI?

Elektrik dağıtım şirketleri geçtiğimiz gün zam talebinde bulunmuştu. Ankara’da geçtiğimiz Perşembe günü Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) 14’üncü sektör değerlendirme toplantısında Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüştü.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön