24 / 04 / 2024

Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde 6. ve 7. etaplar teslim ediliyor

Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde 6. ve 7. etaplar teslim ediliyor

İstanbul'un en planlı gelişen bölgesi olan Bahçeşehir'de yer alan Eston Ardıçlı Göl Evleri'nin tamamlanan 6. ve 7. etabında teslimler başlıyor.Toplam 156.000 metrekare üzerine projelendirilen, 65.000 metrekare inşaat alanına sahip Eston Ardıçlı Göl Evleri, 8 ayrı etapta toplam 371 adet bahçeli evden oluşuyor. İlk 5 etapta bugüne kadar toplam 244 villa sahiplerine teslim edilirken, teslimine başlanan 6. ve 7. etapta toplam 77 villa yer alıyor.

Eston tarafından ilk etabı Eylül 2006'da teslim edilen Ardıçlı Göl Evleri'nin 8'inci ve son etabı da Eylül 2007'de teslim edilecek. Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde, 5 değişik tipte, 7 ayrı plana sahip, rengi, görünüşü birbirinden farklı, tamamı bahçeli evler yer alıyor.

Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde; 156 ile 377 metrekare arasında değişen 371 adet bağımsız villadan oluşan Necef Villaları; 3 farklı görünüşte, bahçeli ve tripleks villadan oluşan Firuze Villaları; 2 ayrı görünüşte, bahçeli ve dubleks villadan oluşan Mercan Evleri; 2 ayrı görünüşte, cumbalı, bahçeli, dubleks, ikiz villadan oluşan Kehribar Evleri ve planları değişik tiplerde, cepheleri farklı görünümlerde, 5'li, 4'lü ve 3'lü evlerden oluşan İnci Evleri bulunuyor.

Atatürk Havalimanına 16 km mesafede, TEM ve E-5 otoyollarıyla ulaşım kolaylığına sahip Eston Ardıçlı Göl Evleri Projesi'nde, geniş yeşil alanların yanı sıra, 7500 metrekare büyüklüğünde bir göl yer alıyor. Eston Ardıçlı Göl Evleri'nin her mahallesinde, çocuklar ve yetişkinler için açık yüzme havuzu ve ayrıca 45.000 metrekarelik yeşil alan içinde basketbol, mini futbol sahası, tenis kortları, beach- voley alanı, çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkurları gibi sosyal alanlar, yaşama keyif katıyor. Eston Ardıçlı Göl Evleri açık- kapalı, misafir otoparkları ve her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasitedeki çarşısı ile sakinlerine, tüm ayrıntıların düşünüldüğü çağdaş huzurlu ve güvenli bir yaşam tarzı sağlıyor.


Geri Dön