20 / 07 / 2024

Eston Deniz'in ikinci etabı 358 bin YTL'den başlayan fiyatla satışta

Eston Deniz'in ikinci etabı 358 bin YTL'den başlayan fiyatla satışta

İstanbul'un içinde marina olan tek konut projesi olan Eston Deniz'in ikinci etabı 358 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Geçen yıl Mayıs'ta satışa çıkarılan Yakamoz Mahallesi'nde ise konutların teslimi başladı.
Büyükçekmece Yakuplu'daki Eston Deniz Projesi Yakamoz Mahallesi'ndeki evlerin teslimi ve Kalyon Mahallesi'ndeki evlerin satışı, sahildeki marina inşaatı ile birlikte başladı. İstanbul'da bir marinaya sahip tek konut projesi olan Eston Deniz'de, Kalyon Mahallesi'nin ilk etabı ile eşzamanlı olarak, marinanın inşaatı da 2009 yılında tamamlanacak.

Kalyon Mahallesi'nin ilk etabında yer alan evlerin satışına "Evinizin en güzel yanı Marinası" sloganıyla başlandı. Eston Deniz Projesi'ni, diğer tüm projelerden farklı ve benzersiz kılan marinası için de, inşaat çalışmaları start aldı. Eston Deniz'in Marmara ile buluştuğu noktada yapımına başlanan, 600'ün üzerinde tekne kapasitesine sahip marinanın inşaatı, 2009 yılında bitecek. Kalyon Mahallesi'nin birinci etabındaki bahçeli evlerin sahiplerine teslimine de 2009 Haziran sonundan itibaren başlanacak. Böylece yeni satışa sunulan Kalyon Mahallesi'nde ilk etap tamamlandığında, Eston Deniz marinasına da kavuşmuş olacak.

1.5 milyon metrekare alan üzerinde planlanan Eston Deniz Projesi, 1.5 kilometre uzunluğunda sahil şeridine sahip bulunuyor. Eston Deniz Projesi'nde, satışa sunulan Kalyon Mahallesi'nin ilk etabı 97 bahçeli evden oluşuyor. Kalyon Mahallesi'nde 8 farklı tipte toplam 368 ev yer alıyor. Kalyon Mahallesi'nin ilk etabında, satış fiyatları 358 bin YTL'den başlıyor.

Toplam 4 bin bahçeli evden oluşacak Eston Deniz Projesi'nin ikinci mahallesi, 172 bin metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Kalyon Mahallesi'nde yer alan bahçeli evler, Yakamoz Mahallesi'ndeki evlerle aynı özelliklere sahip bulunuyor.

Yakamoz Mahallesi tamamlandı, evlerin teslimi başlıyor...

Satışına geçen yıl Mayıs ayında başlanan ve inşaatı tamamlanan Eston Deniz Yakamoz Mahallesi'ndeki 267 bahçeli ev, ilan edildiği gibi bu yıl Eylül ayı sonu itibariyle sahiplerine teslim ediliyor.

Eston Deniz Projesi ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.estondeniz.com internet adresinden, Eston Deniz Satış Ofisi'ne ise 0212 875 34 34 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Geri Dön