02 / 03 / 2024

Eternia'da lansmana özel indirim fırsatı! Yeni proje!

Eternia'da lansmana özel indirim fırsatı! Yeni proje!

Arso Group imzası ile hayata geçirilen Eternia projesinde lansman dönemine özel olarak indirim imkanı sağlanıyor. 227 adet konutun yer aldığı projenin teslimleri 2025 yılının Mayıs ayında yapılacak.Arso Group imzası ile hayata geçirilen Eternia projesinde lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Eternia projesinde 227 adet konut bulunuyor.

Tatilcilerin gözdesi Antalya'da hayata geçirilen Eternia projesinde yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Peki Arso Group Eternia projesinde yer alan konutların teslimleri ne zaman yapılacak? Arso Group Eternia projesinde yer alan konutların fiyatları ne kadar? Proje için kaç ay vade yapılıyor? işte merak edilen soruların yanıtları ve Eternia projesi ile ilgili detaylar...

Eternia da lansmana özel indirim fırsatı! Yeni proje!

Eternia projesinde yer alan konutların teslimlerinin 2025 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Fiyatların 175 bin dolardan başladığı Eternia projesinde peşin ödemelerde indirim yapılıyor. Projedeki konutlar için Yüzde 50 peşinat ödendiğinde ise 18 ay vade imkanı sunuluyor. 

Havalimanı'na 3,5 kilometre, denize 5 kilometre mesafede inşa edilen Eternia projesinde; Sauna, havuz, fitness, kapalı garaj ve lobi bulunuyor. 

Web: https://byarso.com/
 

Ankara Violetta Oran satışa çıktı! Yeni proje!

Ebruli İnşaat Başakşehir için düğmeye bastı! 738 konutluk yeni proje geliyor! 

Berko İnşaat'tan Sultanbeyli'ye 302 konutluk yeni proje geliyor!


Geri Dön