29 / 05 / 2024

Evalpark İstanbul'da ön talep toplanıyor! Mart'ta satışta!

Evalpark İstanbul'da ön talep toplanıyor! Mart'ta satışta!

Firma: Eval İnşaat

Proje: Evalpark İstanbul

Eval İnşaat’ın merakla beklenen projesi Evalpark İstanbul, Bahçeşehir’e komşu Bahçekent bölgesinde hayata geçiyor. İnşa çalışmalarının başladığı projede Eval İnşaat, Mart ayında düzenlenecek lansman öncesi ön talep toplanmaya başladı.İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de yaptığı birçok proje ile adından söz ettiren Eval İnşaat, şimdi de Bahçeşehir’e komşu Bahçekent bölgesinde ‘‘Evalpark İstanbul’’ projesini hayata geçiriyor.

 

Projelerinde yatırımcısına daima kazandıran Eval İnşaat, tüm hazırlıklarını tamamladığı  Evalpark İstanbul  projesini Mart ayı içerisinde lanse edecek.

 

Markalı konut sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir projeye imzasını atacak firma, rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşan A plus bir proje geliştiriyor. İki etaptan oluşan ve ilk etabında 382 konut ve 12 ticari ünitenin yer alacağı proje, bölgenin en büyük yatırımları arasında öne çıkıyor.

 

BAHÇEKENT’İN EN YENİ PROJESİ 

Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede yer alan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ile bölgenin yeni yüzünü oluşturacak.


TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan ve merkezi lokasyonuyla yatırımcısına kolay ulaşım imkanı sunan proje, yüzde 70’i yeşile ayrılmış yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.


1+1 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı daire tipinin yer aldığı Evalpark İstanbul’da konut alıcıları için alternatifli seçenekler sunuluyor. Projede daireler 72 metrekareden başlayıp 160 metrekareye kadar çıkıyor.


İki etaptan oluşan projenin ilk etabında 382 residence daire ve 11 adet cadde mağazalarından oluşmaktadır.


EVALPARK’TA YÜKSEK STANDARTLARDA BİR YAŞAM 

Evalpark projesinde; spor alanları, yüzme havuzları, Türk Hamamı, sauna, eğlence mekanları, fitness salonu, çocuklar için kreş ve oyun alanları yer alıyor.


Ayrıca bahçesi, peyzajı ve çevresiyle canlı bir yaşam sunan projede keyifle yürüyüş yapacağınız suyolları bulunuyor.


BUGÜNÜN VE YARININ KAZANANI EVALPARK’LI OLACAK

Evalpark İstanbul projesini bölgenin en değerli noktalarından birinde konumlandırdıklarını belirten  Eval İnşaat  Proje Satış Koordinatörü Asım Arvas; “Evalpark İstanbul projemiz için yoğun bir çalışma temposuna girdik ve her detayı için özenle çalıştık. Tasarımı ve mimarisiyle beklentileri tam anlamıyla karşılayacağımız projemizde birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Projeyi Bahçeşehir’e komşu Bahçekent’in en değerli noktalarından birinde geliştirdik ve bu proje bölgeye katma değer katacak. Her gün değer kazanan bir bölgede yer alan projemizde konut alanlar bugünün ve yarının kazananı olacak. Projenin yüzde 70’ini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Şuan ön talep toplama sürecinde olduğumuz projemizi Mart ayında satışa sunacağız.” dedi.


Evalpark İstanbul da ön talep toplanıyor! Mart ta satışta!


CAZİP FİYATLAR, ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ 

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Evalpark İstanbul’da 219.600 TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. Yüzde 35 peşinat ile Eval İnşaat bünyesinde 36 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor.


ULAŞIM OLANAKLARININ MERKEZİNDE BİR PROJE

Bahçeşehir’in yanı başında ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Evalpark İstanbul, muhtemel Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Tem Otoyolu ve Metro’nun bulunduğu mega yatırımların çevrelediği bir noktada konumlanıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2018 yılının Ekim ayında teslim edilecek.Web: http://www.evalinsaat.com/


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;


Evalpark İstanbul’da inşaat başladı

İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de pek çok proje hayata geçiren Eval İnşaat, Bahçeşehir’e komşu Bahçekent bölgesinde ‘Evalpark İstanbul’ projesi için çalışmaları tamamladı, inşaata başladı.


Mart ayı içinde lanse edilecek proje, rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşan A plus bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Proje iki etaptan oluşurken, ilk etabında 382 konut ve 12 ticari ünite yer alacak.


Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan projede fiyatlar ise 219 bin liradan başlıyor. Alternatif ödeme planlarının da oluşturulduğu proje, yüzde 35 peşinat ile Eval İnşaat bünyesinde 36 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor. Proje, 2018 yılının Ekim ayında teslim edilecek.


Milliyet  Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


EVAL İnşaat'ın projesi Evalpark İstanbul, Bahçeşehir'e komşu Bahçekent bölgesinde hayata geçiyor. Eval İnşaat, inşa çalışmalarının başladığı proje için Mart ayında düzenlenecek lansman öncesinde talep toplamaya başladı, iki etaptan oluşan ve ilk etabında 382 konut ve 11 ticari ünitenin yer alacağı projede, 1+1 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı daire tipi yer alıyor, Evalpark İstanbul'da 219 bin 600 TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planları da sağlanıyor. 


VatanHaber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Bahçeşehir'in komşusu Bahçekent'te hayata geçirilen Evalpark İstanbul'un ilk etabı için lansman öncesinde ön talep toplanıyor. 382 konutluk bu etapta fiyatlar 219 bin 600 liradan başlıyor 


İstanbul'da Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de projelerle adından söz ettiren Eval İnşaat, şimdi de Bahçeşehir'e komşu Bahçekent bölgesinde "Evalpark İstanbul" projesini hayata geçiriyor. Eval inşaat, Mart ajanda düzenlenecek lansmanla satışa çıkaracağı Evalpark İstanbul projesi için ön talep toplamaya başladı. Evalpark İstanbul, rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşan A plus proje olarak inşa ediliyor. İki etaptan oluşan ve ilk etabında 382 konut ve 12 ticari ünite ve 11 cadde mağazasının yer alacağı proje TEM Otoyolu'nun yanı başında yer alıyor. 1 + 1, 2+1 ve 3 + 1 olmak üzere üç farklı konut tipinin yer aldığı Evalpark İstanbul'da konut alıcıları için alternatifli seçenekler de sunuluyor. Projede daireler 72 metrekareden başlayıp 160 metrekareye kadar çıkıyor. 

Evalpark projesinde; spor alanları, yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, Bub eğlence mekanları, fitness salonu, çocuklar için kreş ve oyun alanları yer alıyor. Ayrıca bahçesi, peyzajı ve çevresiyle canlı bir yaşam sunan projede yürüyüş için suyolları da bulunuyor. 


'Yüzde 70'ini yeşile ayırdık' 


Projenin Mart ayında satışa sunulacağını açıklayan Eval İnşaat Proje Satış Koordinatörü Asım Arvas, Evalpark İstanbul projesi için yoğun bir tempoyla her detayı özenle çalıştıklarını jk ifade etti. Arvas, "Tasarımı ve mimarisiyle beklentileri tam anlamıyla karşılayacağımız projemizde birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Projeyi Bahçeşehir'e komşu Bahçekent'in en değerli noktalarından birinde geliştirdik ve bu proje bölgeye katma değer katacak. Projenin yüzde 70'ini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuyoruz" dedi. 


Satışlar 36 ay vadeli 


Evalpark istanbul'da 219 bin 600 Ttden başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 

Yüzde 35 peşinat ile Eval inşaat bünyesinde 36 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor. Bahçeşehir'in yanı başındaulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Evalpark İstanbul, muhtemel Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Tem Otoyolu ve Metro'nun bulunduğu mega yatırımların çevrelediği bir noktada konumlanıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2018 yılının Ekim ayında teslim edilecek. 


PROJE KÜNYESİ


Adı: Evalpark İstanbul 1. Etap Konut adeti: 382 Konut tipleri: 1+1, 2+1, 3+1 Ticari ünite adeti: 12 Cadde mağazası adeti: 11 Metrekare aralığı: 72 m2-160 m2 Başlangıç fiyatı: 219 bin 600 TL Ödeme planı: Yüzde 35 peşinat, 36 ay vade seçeneği Teslim tarihi: Ekim 2018 Yeni Yüzyıl


projeye sorGeri Dön