21 / 06 / 2024

Fakir toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları neler? 14 Şubat 2023 fiyat listesi

Fakir toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları neler? 14 Şubat 2023 fiyat listesi

Rengi ve estetik görünümüyle dikkat Fakir Veyron ,filtreleme teknolojisi ve motor gücü sayesinde temizliği zahmet olmaktan çıkarıyor. Peki inovatif yaklaşımla ortaya çıkarılan Fakir Veyron Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor ?  Fakir toz torbasız elektrikli süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları neler? 14 Şubat 2023 fiyat listesi
Geniş toz haznesine sahip toz torbasız süpürge farklı aksesuarlarla derinlemesine temzilik işlevi gördüğü için çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Kullanımıtoz torbalı süpürgeye göre pratik ve daha hijyenik oluyor.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

  • Elektrikli süpürge modelinin gücü 750 W’a kadar ulaşıyor. Farklı aksesuar ve başlıklar yardımı ile kolaylıkla derinlemesine temizlik işlevi sunuyor. 
  • Fakir Veyron Turbo XL Premium toz torbasız elektrikli süpürge modelinin elektronik güç ayarı ve ışıklı filtre göstergesi bulunur.Elektrikli süpürge modelinin toz haznesi 2 litre kapasiteye sahiptir.  
  • Elektrikli süpürge ile beraber gelen aksesuarlar incelendiğinde; baza altı fırçası, kenar, köşe, döşeme başlıkları ve mobilya başlığı görülüyor. Ayrıca, sert zemin başlığı ve turbo türbin başlık da yer alıyor. 
  • Ürünün özellikleri arasında tutma yerinin ergonomik olması ve filtreleri ön plana çıkıyor. Otomatik kablo sarıcıya sahip olan elektrikli süpürgenin yapısı yatay olarak göze çarpıyor. 
  • Cihazda H13 EPA/HEPA filtre tercih ediliyor. Ayrıca içerisinde kaset filtre ve motor koruma filtresine de rastlanıyor. Elektrikli süpürge çevreci bir yaklaşımla geliştirildiği için enerji tüketimi ile kullanıcıyı üzmüyor. 

Peki toz torbasız elektrikli süpürgenin teknik özellikleri neler? Fiyat listesi nedir ?


Geri Dön