24 / 05 / 2024

FB Başkanı Aziz Yıldırım lüks villaları `yıldırım' hızıyla sattı!

FB Başkanı Aziz Yıldırım lüks villaları `yıldırım' hızıyla sattı!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, fiyatı 565 bin eurodan başlayan, 219 adet lüks villadan oluşan Milleniumpark projesinde yer alan 111 villayı sattı.Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul Tepeören'de inşa ettiği 219 adet lüks villadan oluşan Milleniumpark projesinde yer alan 111 villayı sattı.

Projede yer alan villaların satış fiyatları, arsa büyüklüğüne ve teslim şekline göre 565 bin ile 789 bin Euro arasında değişiyor .

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Formula 1 pistinin yer aldığı Tepeören'de, 282 dönüm arsa üzerine inşa ettiği 219 villadan oluşan Milleniumpark projesinde Birinci etapta yer alan 62 villayı bitirdi. Projede yer alan 111 adet villanın ise satıldığı kaydedildi.

Projenin ikinci etabını oluşturan 65 villanın ise önümüzdeki aralık ayı sonunda Üçüncü etabının oluşturan 50 villanın 2008 Aralık tarihinde ve dördüncü etabını oluşturan 22 villanın ise 2009 Aralık tarihinde teslim edilecek. İkinci etabın bitimi ile birlikte projenin yüzde 63 lük kısmı tamamlanmış olacak.

Projede tamamı müstakil havuzlu villaların satış fiyatları; villanın modeline, arsa büyüklüğüne ve teslim şekline göre 565 bin ile 789 bin Euro arasında değişiyor .

Formula 1'e komşu

Milleniumpark Evleri, Aziz Yıldırım ve ortakları tarafından kurulan A. Yıldırım Uluslararası İnşaat şirketinin ilk projesi. Toplam 282 bin metrekare üzerine kurulu Milleniumpark'taki 219 villanın her biri ortalama bin 287 metrekare kullanım alanına sahip.Villaların birbirlerine olan uzaklığı, özel yaşama gerekli özeni gösterecek şekilde konumlandırıldı.

Milleniumpark Sabiha Gökçen Havaalanına ve otobana birkaç dakikalık uzaklıkta. Formula 1 pistine ise sadece üç kilometre mesafede. Milleniumpark Projesi'nde site sakinlerinin ihtiyacını karşılamak üzere özel bir yönetim hizmet vermeye başlandı. Elektrik, tesisat gibi her türlü sorunun giderilmesi için ayrı bir kadronun görev yaptığı sitede temizlik elemanları ve bahçıvanlar da kadrolu olarak görev yapıyor. Sitede güvenlik için K9 köpekler de eğitiliyor.


Geri Dön