13 / 04 / 2024

Gardens of Babylon'da örnek daireler hazır

Gardens of Babylon'da örnek daireler hazır

Bodrum'un Kalekadısı mevkiinde inşa edilmekte olan 102 rezidans ile 22 odalı butik otelden oluşan Gardens of Babylon projesindeki rezidans bölümü örnek daireleri görücüye çıktı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 150 ile 300 bin Euro arasında değişiyorÇakırlar Şirketler Grubu'nun Bodrum Kadıkalesi'nde inşa ettiği 102 rezidans ile 22 odalı butik otelden oluşan Gardens of Babylon projesi, inşaat ve turizm sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getiriyor. Dünyanın yedi harikasından biri olan Babil'in Asma Bahçelerinden esinlenilerek oluşturulan Gardens of Babylon projesinin rezidans bölümü örnek daireleri görücüye çıktı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 150 ile 300 bin Euro arasında değişiyor.

Toplam 49 dönüm arsa üzerine kurulan Gardens of Babylon projesinin inşasına geçtiğimiz yılın ağustos ayında başlandı. Projenin 2009 yılının Mayıs ayında tamamlanması planlanıyor.

Yedi ayrı konsept

Yedili konseptler üzerinde durulan projede yedi ayrı konsept, bu konseptlere uygun yedi ayrı dekorasyon seçeneği sunuluyor. Butik otel konseptleri yaratılırken Roma, Osmanlı, Mısır, Uzakdoğu, İngiliz, Babil ve Hint tarzlarından esinlenildi.

Projede yer alan 1+1 dairelerin büyüklükleri 66 metrekare ile 77 metrekare arasında, 2+1 dubleks daireler ise 77 ile 112 metrekare arasında, 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 99 ile 199 metrekare arasında değişiyor. Projede yer alan dubleks villaların büyüklükleri ise 141 metrekare ile 148 metrekare arasında. 

Rezidans dairelerin özellikleri:

Mitsubishi veya muadili ithal marka split veya WRF klima.

Her dairede şömine.

İthal mutfak ve ithal ocak, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı.

Giriş bölümleri ithal seramik, salon ve oturma mekanları ithal lamine parke.

Odalarda ithal halı.

Banyo zeminleri ithal seramik, teraslar tik veya iroko ağaç kaplama.

Mekana ve dekorasyona göre alçıpan ve kartonpiyer.

Dairelerde projesine göre özel olarak tasarlanan mobilyalar ve ithal kaplama, MDF, masif ağaç ve ithal aksesuar.

Tüm rezidansların oturma bölümünde 19 inch ebebeyn yatak odalarında ise 15 inch LCD televizyon.

Tüm odalarda wireles internet.

Tüm dairelerde özel tasarım perde, tül, stor ve yatak takımları ayrıca her odada yatak sayısı kadar havlu, bornoz ve plaj havlusu.

Daire tasarımına uygun özgün veya klasikleşmiş resim, heykel, duvar resimleri ve aksesuarlar.


Geri Dön