24 / 04 / 2024

Gazi Üniversitesi'nden proje ihalesi

Gazi Üniversitesi'nden proje ihalesi

Ankara'da ticari gayrimenkul geliştirecek proje arayanlar, Gazi Üniversitesi Çukurambar kampüsünü ihaleye çıkarttı. Detaylar için tıklayınGazi Üniversitesi Rektörlüğü, Çankaya İlçesi Çukurambar mevkisinde bulunan arsanın imara açılması, uygulama projelerinin hazırlanması onaylanması ve arsa karşılığı inşaat işini yaptırmak üzere ihale açtı.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne ait olan toplam 90 bin 512 metrekare alana sahip arsanın imara açılması, uygulama projelerinin hazırlanması onaylanması ve arsa karşılığı inşaat işi ihalesi "pazarlık usulü" ile gerçekleştirilecek.

Uluslararası olmayan ihale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak.

İstekliler, ihale evraklarını, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığından bedeli karşılığı temin edebilecekler. İhaleye ait sorular ise 27 Temmuz 2007 tarihinde saat 17.00'ye kadar sadece faks ile idareye iletilebilecek.

Firmalar hazırlayacakları teklif dosyalarını, 31 Temmuz 2007 tarihinde saat 14.00'e kadar Gazi Üniversitesi Rektörlüğü İhale Komisyonu Başkanlığına verecekler.

Buna göre teklifler aynı gün saat 15.00'den itibaren istekliler huzurunda ihale komisyonu tarafından açılacak.

Söz konusu işin geçici teminatı, ihale konusu taşınmazların tahmini

bedeli olan 140 milyon 64 bin 250 YTL'nin yüzde 15'ine karşılık gelen 21

milyon 9 bin 637 YTL'den az olmamak üzere istekli tarafından

belirlenecek.


Geri Dön