05 / 03 / 2024

George ve Amal Clooney'nin evinin yanındaki daire 4,95 milyon dolara satılıyor!

George ve Amal Clooney'nin evinin yanındaki daire 4,95 milyon dolara satılıyor!

Hollywood'un ünlü ismi George Clooney ve eşi Amal Clooney'nin yaşadığı konutun bitişiğindeki iki yatak odalı ev 4,95 milyon dolara satışa sunuldu.Hollywood'un ünlü ismi George Clooney ve eşi Amal Clooney'nin yaşadığı konutun bitişiğindeki iki yatak odalı ev 4,95 milyon dolara satışa sunuldu.

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; daire, aile ve arkadaşlarla bir araya gelinecek bir yer şeklinde titizlikle  dizayn edildi. Konutun benzersiz özelliklerinin ortaya çıkarılması için ünlü tasarımcıyla yoğun bir şekilde çalışma yürütüldü. 

George ve Amal Clooney nin evinin yanındaki daire 4,95 milyon dolara satılıyor!

2016'da George ve Amal Clooney aynı binada yüksek katta bir konutu tercih ettiler. Satışa sunulan konut, çiftin evine komşu. Konutta, emlak danışmanlarına göre en uygun güneş ışığını sunan yerden tavana cam pencerelerle tasarlanmış olan geniş bir büyük oda ve iki yatak odası bulunuyor.

Konutun diğer özellikleri arasında İtalyan Carrara mermer adasına sahip bir mutfak, özel anahtarı bulunan asansör ve misafir tuvaleti yer alıyor.

George ve Amal Clooney nin evinin yanındaki daire 4,95 milyon dolara satılıyor!

63 kat yüksekliğindeki lüks bina, Birleşmiş Milletler’e yakınlığı ve sağlıklı yaşam merkezi, kütüphanesi, 60 metre uzunluğundaki yüzme havuzu ve iki Michelin yıldızlı restoranıyla ünlüler için son derece çekici bir lokasyona sahip. Binanın diğer imkanları arasında sauna ve buhar odasının yanı sıra yoga ve pilates odaları da mevcut. 

Cindy Crawford ve kocası Rande Gerber de 2017 yılında Clooney’lerin evinin üzerinde bir ev satın aldı.

Elon Musk San Francisco'daki evini sattı! 

Kate Moss Londra'daki evini satıyor!

Heath Ledger’ın oturduğu binadaki çatı katı 49 milyon dolara satıldı!

 

 


Geri Dön