13 / 04 / 2024

Gölcük'te hangi yatırımlar yapıldı?

Gölcük'te hangi yatırımlar yapıldı?

Gölcük Belediyesi, tüm ilçeye yönelik ana hizmetlerin yanında şehrin her köşesine, ihtiyaca göre farklı tesisler de inşa ediyor, işte Gölcük'te hayata geçirilen o yatırımlar...
Gölcük Belediyesi, tüm ilçeye yönelik ana hizmetlerin yanında şehrin her köşesine, ihtiyaca göre farklı tesisler de inşa ediyor.


İHSANİYE ÇİFTLİK SPOR KOMPLEKSİ

 

İhsaniye Çiftlik Mahallesinde 22.400 m2 alan üzerinde , futbol sahaları, kapalı spor salonu, kefeteryası, fitness alanı ve çocuk parkının içinde bulunduğu spor kompleksini tamamlayarak halkın hizmetine sunulmuştur. Çiftlik Spor Kompleksi bünyesinde; Kafeterya, Spor Salonu, İdari Ofis, Judo-Güreş Salonları, Sentetik Çim Zeminli Futbol Sahası, Basketbol ve Voleybol Sahası, Fitness Salonu, Soyunma Odaları, WC ve Çocuk Park Alanları yer alıyor.

 

 

YAZLIK MAHALLE KONAĞI

 

Yazlık'ta inşa edilerek tamamlanan mahalle konağı, içersinde sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılacağı mekanları, Gölmek kursları, mahalle muhtarları, belediye irtibat bürolarını barındıran, bahçesinde kamelyası, fitness ve çocuk oyun alanları bulunan modern bir tesis olarak hizmete girmiştir.

 

İHSANİYE ÇİFTLİK KAFETERYA VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ
 

İhsaniye Çiftlik Mahallesinde, bölgede yaşayan vatandaşlarımız için, içersinde kafeterya ve bahçesi, fitness ve çocuk oyun alanları bulunan tesis tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Gölcük BelediyesiGeri Dön