03 / 03 / 2024

Gümüş eriyor! Yatırımcılar şok içinde! Bu rakamlar çok konuşulacak! Son dakika gümüş fiyatları 1 Temmuz 2022

Gümüş eriyor! Yatırımcılar şok içinde! Bu rakamlar çok konuşulacak! Son dakika gümüş fiyatları 1 Temmuz 2022

Gümüş fiyatları haftanın son işlem gününde de aşağı yönlü hareketine devam ediyor. Gümüş resmen eriyor. Güncel gümüş fiyatlarını gören yatırımcılar şok içinde! İşte son dakika gümüş fiyatları 1 Temmuz 2022...Gümüş yatırımcıları, gümüş fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri yakından takip ediyor. Güncel gümüş rakamlarını görenler şok içinde kaldı. Haftanın son işlem gününde gümüş düşmeye devam ediyor.

Gümüş fiyatları geçtiğimiz haftalarda 12 TL seviyelerine kadar yükselmişti. Yukarı yönlü hareketine devam eden gümüş bir anda düşmeye başladı. 11 TL sınırına kadar düşen gümüş fiyatları bugün de aşağı yönlü hareket ediyor. Gümüşün alış fiyatı 10 TL seviyelerine kadar düşerken gümüş satış fiyatı da 11 TL barajında işlem görüyor. 

Gümüşün ons fiyatı bugün 20 dolara kadar düştü. Bunu gören yatırımcılar şok içinde güncel rakamları takip ediyor. İşte 1 Temmuz 2022 güncel gümüş fiyatları...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön