24 / 05 / 2024

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları yıl başından bu yana kötü yılını geçiriyor. Gümüş fiyatları için bundan sonraki seyrinin nasıl olabileceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeleri yatırımcılar ve gümüş almak isteyenler tarafından merakla takip ediliyor. Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları kaç lira? 1 gram gümüş ne kadar? soruları yatırımcıların en çok emrak ettiği konular arasında geliyor.

 Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Ons Gümüş fiyatları, ABD temmuz ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının hemen ardından 29 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyeye ualştı. 

Gümüş fiyatları, haftanın dördüncü günü olan 8 Eylül 2022 Perşemeb gününde ise aşağı yönlü hareket ederek başladı. Gümüş fiyatlarındaki düşüş karşıısnda endişelen yatırımcılar için birçok uzman gümüş fiyatlarında ana trendin yukarı olabileceğini söylüyor.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön