22 / 07 / 2024

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları yıl başından bu yana kötü yılını geçiriyor. Gümüş fiyatları için bundan sonraki seyrinin nasıl olabileceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?
GÜMÜŞ FİYATLARI YÜKSELECEK Mİ?

Yatırımcılar gümüş fiyatlarının yüskelip yükselmeyeceğini merak ediyor. Gümüş fiyatları ne olacak sorusuna yanıtı Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş verdi. İslam Mmeiş gümüş için yatırımcıları sabırlı olun diyerek uyardı ve gümüş fiyatlarının tekrar 12 TL seviyelerine geleceğini ons fiyatının ise 20 dolar seviyesini geçeceğini  belirtti.

Elinde gümüşü olanlar hemen bakın! Gümüş fiyatlarında son durum

Altın ve dolar alacakların yeni yatırımı gümüş! Elinde gümüş olanlar çabuk harekete geçin


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön