05 / 03 / 2024

Akçaabat Armada Residence teslim tarihi

Akçaabat Armada Residence teslim tarihi

Trabzon Armada Residence daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Armada Residence Trabzon projesi 2017 yılının sonunda teslim edilecek...

Trabzon Akçaabat'a Sera Lake Center Hotel geliyor!

Detay-1 İnş. San. Ve Tic. Ltd.Şti, Akçaabat Belediye Başkanlığı’na ait olan taşınmaz üzerinde "Sera Lake Center Hotel" projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı.

Milli Emlak'tan arsa sahibi olma fırsatı! 55 bin TL'ye Trabzon Akçaabat'ta arsa alabilirsiniz!

Milli Emlak arsa sahibi olmak isteyenler için Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki iki arsanın fiyatlarını açıkladı. Birinci arsa için fiyat 55 bin 310 TL, ikinci arsa için ise 106 bin 920 TL olarak belirlendi. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Taksitli ödeme taleplerinde ise en az dör

TOKİ Trabzon Akçaabat'ta 59 yeni konut inşa edecek!

Yatırımlarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Akçaabat projesinin ihalesini bugün gerçekleştiriyor.

TOKİ'den Trabzon Akçaabat'a 59 yeni lojman!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Akçaabat ilçesinde 59 yeni lojman hayata geçirecek.

TOKİ'den Trabzon Akçaabat'a 59 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Akçaabat'ta 59 yeni konut hayata geçirecek.

Akçaabat Hıdırnebi 1 ve Hıdırnebi 2 yaylalarının statülerinin değiştirilmesi TBMM'de!

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Hıdırnebi-1 ve Hıdırnebi-2 yaylalarının statülerinin değiştirilmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Kaya, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Loca Residence Başakşehir'de 1 milyon TL'ye satılık ev!

''Huzzak Loca'da yeriniz hazır'' sloganıyla satışa sunulan Başakşehir Loca Residence projesinde fiyatlar 1 milyon 98 bin 676 TL'den başlıyor.

TOKİ Trabzon Akçaabat Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Akçaabat Hükümet Konağı projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Akçaabat'ta 30 yıl sonra dere yatakları yine yapılarla doldu!

Karadeniz Bölgesi her yıl sel ve heyelan afetleri ile karşı karşıya kalıyor, can ve mal kayıpları yaşanıyor. Trabzon'un Akçaabat ilçesinde 30 yılda, dere yataklarının üzeri ve çevresine yeni binalar inşa edildiği görüldü.

Osman Nuri Ekim'den Akçaabat Millet Bahçesi açıklaması!

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde 23 bin metrekare üzerine kurulan Millet Bahçesi'ne vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, millet bahçesinin önemli bir sosyal alan olacağını belirtti...

Akçaabat Millet Bahçesi açıldı!

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde hayata geçirilen Millet Bahçesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla hizmete açıldı.

TOKİ'den Trabzon Akçaabat'a hükümet konağı müjdesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Akçaabat'ta hükümet konağı inşa edecek.

Akçaabat'ta heyelan nedeniyle çatlaklar oluşan evler tahliye ediliyor! 

Trabzon'un Akçaabat ilçesi Derecik Mahallesi'nde, 1 yıldan beri yaşanan heyelanlar sebebiyle evler, yollar ve tarım arazilerinde derin çatlaklar meydana geldi. Son günlerde zeminde artan kaymalar yüzünden endişelenen bölge sakinleri, evlerinde korkuyla yaşadıklarını ifade etti...

Akçaabat Armada Residence teslim tarihi Haberi

Akçaabat Armada Residence teslim tarihi


Trabzon Akçaabat'ta hayata geçirilen Armada Residence projesi Lider İnşaat, Lam İnşaat ve Gedikli İnşaat Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. Armada Residence Trabzon projesinde teslimler Aralık 2017'de yapılacak.


Armada Residence Trabzon projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer verildi. Armada Residence Trabzon projesi toplam 331 bağımsız birimden meydana geliyor.Trabzon Armada Residence daire fiyatları!


Trabzon Armada Residence daire fiyatları 350 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Armada Residence Trabzon projesinde yüzde 40 peşinat ödemesinden sonra kalan ödeme bedeli firma bünyesinde 12 ay taksitli olarak ödeniyor.


Hobi bahçeleri, evcil hayvan barınakları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna, otopark, market, cafe gibi olanakların yer aldığı Armada Residence projesi otel konseptinde tasarlandı.
Tel: 0532 427 08 41

Web: http://armadatrabzon.com/tr/

Gülcihan...