14 / 07 / 2024

altunbüken inşaat projeleri

altunbüken inşaat projeleri

GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'nun tasarladığı Tepeüstü Relux Heights 173 Konutları ev veya ofis olarak düzenlenebiliyor. Ümraniye Tepeüstü'nde yer alan Tepeüstü Relux Heights 173 telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Relux Heights 173 Tepeüstü satılık daireler!

Altunbüken İnşaat İstanbul Ümraniye'nin Tepeüstü mevkiinde Relux Heights 173 projesini hayata geçiriyor. Xpand, Flexx, Club ve Kidz bölümleri bulunan Relux Heights 173 Tepeüstü satılık daireler hakkında detaylar henüz kesinleşmedi.

Relux Heights 173 iletişim!

İstanbul Finans Merkezi'nin hemen yanında Ümraniye Tepeüstü'nde hayata geçen Relux Heights 173 Evleri proje çalışmaları devam ediyor. Relux Heights 173 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Relux Heights 173 satılık!

Relux Heights 173 projesi Altunbüken İnşaat tarafında hayata geçiriliyor. Projede ev ve ofis tipinde daireler yer alıyor. Relux Heights 173 satılık daire detayları haberimizde yer alıyor.

Bina tamamlama sigortasında yeni dönem: Bütün inşaat projeleri kapsamda!

Ön ödemeli konut satış sözleşmelerine ilave olarak 6 Şubat depremi sonrası hız kazanan kentsel dönüşüm projeleri ile diğer tüm inşaat projeleri Bina Tamamlama Sigortası kapsamına dahil edildi. İşte ayrıntılar...

1933 yılındaki inşaat projeleri belediye radarında! Belediye projesine uygun olmayanlara yıkım kararı!

1933 yılında inşaat çalışmaları hız kazanmış. İnşaat projeleri için ise belediyeler belli projeler belirlemiş, bunun dışına çıkan inşaatlar yıktırılmış.

Yeni inşaat projeleri için yeni hedef Tekirdağ! Tarla ve mera arazilerinde sondaj çalışması yapılacak!

Sanayileşmenin arttığı  Tekirdağ’da birçok inşaat projesi için kollar sıvandı. Saray’daki mera ve tarım alanlarında sondaj çalışması yapılacak.

Konut projeleri yarım kaldı, binlerce mağdur var denilen inşaat şirketinden şok açıklama: Batmadık, ayaktayız!

Geçtiğimiz günlerde konkordato ilan ettiği duyurulan ve konut projeleri yarım kaldığı iddia edilen inşaat devinden flaş bir açıklama geldi. İşte detaylar...

Eksik ve hatalı inşaat projeleri, maliyetleri katladı...

Antalya’daki iki okulun inşaat projesinde meydana gelen hatalar nedeni ile kamunun 32 milyon 184 bin TL’lik zarara uğratıldığı açığa çıktığı belirtildi. Hatayı düzeltmek için yapılan yeni projede, maliyet yüzde 200 oranında yükseldi. İşte ayrıntılar...

Işıklar Holding'in ilk inşaat projeleri Bartın ve Sofya’da başladı! Konut fiyatları 4 milyon TL civarında olacak! 

Işıklar Holding de konut projeleri için düğmeye bastı. Özışık İnşaat Gayrimenkul Yatırım AŞ bünyesinde ilk inşaata Bartın ve Sofya’da başlayan Işıklar Holding, projelerin inşaatına başlandığını, 1,5 sene sonra biteceğini belirtti. Projelerde konut fiyatları yaklaşık 4 milyon TL olacak. İşte ayrıntıl

Irak'ın prestijli inşaat projeleri Türk firması tarafından görücüye çıkarılıyor!

Bursa'da faaliyet gösteren bir firma prestijli inşaat firmalarının maketlerinin yapımını üstleniyor.

Moskova'da yılın inşaat projeleri seçildi! 

8 Ağustos İnşaatçılar Günü'nü kutlayan Moskova Belediyesi, yılın en iyi inşaat projelerini belirledi 

Bosna Hersek ile Türkiye arasında inşaat projeleri için anlaşma imzalanacak! 

Bosna Hersek Dışişleri Bakanı Turkovic, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Turkovic, Bosna Hersek ve Türkiye arasında inşaat projeleri için anlaşmaların gündemlerinde yer aldığını dile getirdi.

Libya'da yarım kalan inşaat projeleri tamamlanacak!

Libya Dış Basın İdaresi Genel Müdürü Muhammed Tavil, Libya'da yarım kalan inşaat projelerin Türk şirketlerinin desteği ile tamamlanacağını dile getirdi.

ABD, Afganistan ve Türkmenistan ortak inşaat projeleri hayata geçirecek!

ABD, Afganistan ve Türkmenistan arasındaki ticari, ekonomik ve ikili ilişkilerin de geliştirilmesi adına ortak çalışmaların başlatılacağı belirtilirken, bu konuda lojistik, inşaat ve enerji alanında kapsamlı projelerin hayata geçirileceği bildirildi.

Selim Akın: Yeni inşaat projeleri için bakınıyoruz!

Akfen İnşaat'ın Loft projeleri hakkında bazı bilgiler veren Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, "Yeni inşaat projeleri için bakınıyoruz" dedi.

Ode Yalıtım'dan inşaat projelerinde su yalıtımı çözümleri sistemi!

ODE Yalıtım tarafından, inşaat projeleri için en uygun su yalıtımı çözümlerini dakikalar içerisinde bulan ODE Select sistemi geliştirildi...

altunbüken inşaat projeleri Haberi

altunbüken inşaat projeleri

Tepeüstü Relux Heights 173 Altunbüken İnşaat tarafından Ümraniye'de hayata geçiriliyor. Projede Xpand, Flexx, Club ve Kidz bölümleri yer alıyor. 


Tepeüstü Relux Heights 173 projesi şehrin merkezindeki konumuyla rahat ulaşım olanakları sağlıyor. Proje metroya sadece 1-2 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.


Relux Heights 173 İstanbul Finans Merkezi'ne komşu olarak yükseliyor. Proje hakkında detaylar netleşmedi.


Tepeüstü Relux Heights 173 telefon!

Tepeüstü Relux Heights 173 telefon numarası 444 3 759. 


Mimarisinde GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'nun imzası bulunan Relux Heights 173 projesinde video konferans odaları, müzik stüdyosu, eğlence odaları, sinema, sunum salonları, restaurant ve cafeler, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor.


Tepeüstü Relux Heights 173 iletişim

Telefon: 444 3 759

Web: http://www.relux.com.tr/

Merve...