25 / 06 / 2024

ankarada ticari gayrimenkuller

ankarada ticari gayrimenkuller

Ankara'da ticari gayrimenkul geliştirecek proje arayanlar, Gazi Üniversitesi Çukurambar kampüsünü ihaleye çıkarttı. Detaylar için tıklayın

JPMorgan CEO’sundan ticari gayrimenkul uyarısı: Daha büyük sorunlar yaşanacak! 

Ticari gayrimenkullerin kriz yaratma potansiyeli bir süredir gündemde yer alıyor. JPMorgan CEO’sundan ticari gayrimenkuller ile ilgili önemli bir açıklama geldi. İşte ayrıntılar... 

Uzaktan çalışma ile birlikte ofis kullanımlarında azalma!

Yüksek enflasyon, tırmanan faiz oranları ve yaygınlaşan uzaktan çalışma trendi, ticari gayrimenkuller için olumsuz bir duruma neden oluyor. Özellikle ofis gayrimenkulleri bakımından, bu durum adeta bir kıyamet sahnesini anımsatıyor.

Yatırımcıların gözdesi ticari gayrimenkuller oldu!

Geçtiğimiz Aralık'ta dövizdeki dalgalanların durulması sonrasında yatırımcıların gözdesi ticari gayrimenkullere ilgi giderek arttı.

Endeksa’dan yeni hizmet: Ticari Gayrimenkul Otomatik Değerleme!

Yeni nesil gayrimenkul değerleme ve lokasyon analizi platformu olan Endeksacom, ticari gayrimenkuller için otomatik değerleme özelliğini de başlattı.

Ofis kiralarında TL uygulamasına geçiliyor!

JLL üçüncü çeyrek analizlerinde ilk defa hem Türk Lirası hem de yabancı para birimi cinsinden tüm ticari gayrimenkuller için birincil kira rakamlarına yer verdi. Rapordaki verilere göre, AVM’lerdeki birincil kira rakamı metrekare başına aylık 325 TL oldu.

TURYAP Nef açık artırma ihale yeri ve saati!

TURYAP Nef açık artırma ihale yeri ve saati haberimizde yer alıyor. Nef'in 13 projesinde yer alan ticari gayrimenkuller açık artırma ile satışa sunuluyor.

Bu bölgelerde gayrimenkul yatırımcısı için fırsat var!

Yenikapı-Aksaray-Laleli hattı ve Sultanahmet bölgesindeki ticari gayrimenkullerin değerinin yeniden canlanması bekleniyor. Laleli Ordu Caddesi üzerindeki ticari gayrimenkuller, hala popüleritesini koruyor.

Sur Yapı'nın 17 projesindeki ticari gayrimenkuller satışta!

Sur Yapı’nın 12 farklı lokasyonda bulunan 17 projesindeki ticari gayrimenkuller, işine değer katmak isteyen ve ticari gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerle buluşuyor.

ABD'de ticari gayrimenkul fiyatları 2'ye katlandı!

ABD ekonomisinde yeni endişe ticari gayrimenkuller oldu. FED, değer ve kredi hacminin aşırı yükseldiği ticari gayrimenkulde çöküşten endişe ediyor.

2017, gayrimenkulün yılı olacak!

Gayrimenkul uzmanı Köksal Ünal: “2017 yılında faizlerin düşmesi ve dövizin geldiği noktada yatırım yapılabilirlikten çıkması, 2017’yi sadece konut satışları değil, ticari gayrimenkuller ve arsa satışlarının da altın yılı yapacak”

41 Burda AVM 2 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak!

Ağırlıklı olarak ticari gayrimenkuller üreten Esas Gayrimenkul, Türk inşaat sektörünün temellerini atan STFA ile Kocaeli'nde AVM inşa edecek. AVM'nin 2 bin 500 kişiye istihdam sağlayacağı belirtiliyor.

Landwin, Türkiye'de yerel ortak arıyor!

Yüksek gelir getiren ticari gayrimenkuller satın almak ve büyük şirketlere kiralamak konusunda uzman Amerikalı Landwin, Türkiye'de yerel ortak peşinde. Peki, Landwin'in Türk ortağı kim olacak?

Kurtköy'de hızlı tren nedeniyle fiyatlar arttı!

Son yıllarda peşpeşe yapılan yatırımlar bu bölgenin çehresini tamamen değiştirdi. Konut yatırımlarının yanı sıra alışveriş merkezleri, otel yatırımları ve ticari gayrimenkuller de sıçrama yaptı. Şimdi bir de hızlı tren faktörü, Kurtköy'de fiyatları arttı

ankarada ticari gayrimenkuller Haberi

ankarada ticari gayrimenkuller

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Çankaya İlçesi Çukurambar mevkisinde bulunan arsanın imara açılması, uygulama projelerinin hazırlanması onaylanması ve arsa karşılığı inşaat işini yaptırmak üzere ihale açtı.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne ait olan toplam 90 bin 512 metrekare alana sahip arsanın imara açılması, uygulama projelerinin hazırlanması onaylanması ve arsa karşılığı inşaat işi ihalesi "pazarlık usulü" ile gerçekleştirilecek.

Uluslararası olmayan ihale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak.

İstekliler, ihale evraklarını, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığından bedeli karşılığı temin edebilecekler. İhaleye ait sorular ise 27 Temmuz 2007 tarihinde saat 17.00'ye kadar sadece faks ile...