04 / 03 / 2024

Banka

Banka

Bankalar arasındaki kampanya yarışı adeta Formula 1 yarışlarına döndü. İş Bankası ve Ziraat Bankası'nın ardından Akbank da müşterilerine yönelik kampanyasının detaylarını kamuoyu ile paylaştı.

Anlaşma sağlandı! 15 bin 500 TL promosyon...

Milyonlarca emekli ve kamu çalışanı maaş promosyon miktarlarını araştırmaya devam ediyor.

Bankalar 88 milyar lira daha tahvil tutacak

Merkez Bankası döviz cinsinden mevduat için menkul kıymet tesis oranını yüzde 3'ten yüzde 5'e çıkarırken 2023'ten itibaren Türk Lirası mevduatın toplam içerisindeki oranı yüzde 50'nin altındaki bankalar için oranı yüzde 12'ye kadar artabilecek kademeli bir düzenlemeye geçti.

Promosyon alanlar dikkat! Geri istenebilir

Emeklilerin promosyon ödemeleri için bankalar yarış halinde. 'Bankalar promosyon ödemelerinin iadesini isteyebilir mi?' sorusu gündeme gelirken, milyonlarca emekli vatandaş için uyarı geldi. Konuyla ilgili Tüketici Konfederasyonu Başkanvekili Av. İbrahim Güllü, emekli vatandaşları ilgilendiren çok k

İş Bankası'ndan güzel haber! 31 Ekime kadar çabuk başvurun!

Türkiye'nin en popüler bankaları arasında yer alan İş Bankası, herkese müjdeyi verdi! 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz! 31 Ekim'e kadar hemen siz de yararlanabilirsiniz! Peki, kampanyanın ayrıntıları nelerdir? İşte detaylar...

Aile destek, promosyon derken kampanya furyası! Bir güzellik de Yapı Kredi bankasından geldi

Aile deste programları ve emekli promosyonları derken bankalar tarafından vatandaşlara güzellik yapılmaya devam ediyor. Son kampanyayı duyuran banka Yapı Kredi oldu.

Özel sektör çalışanları promosyon alabiliyor mu? Heyecanlandıran detay

Emeklilerde 10, memurlarda 41 bin 500 lirayı bulan maaş promosyonları sonrasında özel sektör çalışanları da beklenti içinde. Ancak özel kurumlarda çalışanların maaş promosyonlarına ilişkin kritik bir detay olduğu öğrenildi. İşte en yüksek promosyon veren bankalar ve kurumlar ile son dakika haberinin

3 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı! Bu bankalar şart aramıyor!

Bankalar tarafından yapılan son dakika açıklamalarında üç ay vadeli kredi başvurularının başladığı belirtildi.

ABD’li bankaların karı üçüncü çeyrekte düştü!

ABD'nin büyük bankalarının üçüncü çeyrekte elde ettiği net kar, geçen yılın aynı dönemine kıyasla geriledi. İşte detaylar…

ING'den 3 ay ertelemeli ve düşük faizli kredi! Hemen başvurun!

ING, nakit ihtiyacını gidermek için kredi çekmek isteyen kişilere müjdeyi verdi! 3 ay ertelemeli ve düşük faizli kredi! Peki, ödeme planı nasıl? Kampanya detayları neler? İşte ayrıntılar...

Akaryakıt harcamalarınızdan korkmayın! Vakıfbank destek çıkıyor! Vakıfbank’tan dev kampanya!

Vakıfbank birbirinden farklı kampanyalarına devam ediyor. Onlardan biri de akaryakıt harcamalarında yaptığı kampanyadır. Peki, kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz? Kampanya ayrıntıları neler? İşte akaryakıt kampanyasına dair detaylar!

Emekli promosyonlarında son durum! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?

Bankaların SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında milyonlarca emekli, maaşlarını anlaştıkları bankadan alma taahhüdü vererek bankalardan promosyon alabiliyor.

İş Bankası'ndan müjde! 31 Ekim'e kadar hemen başvurun!

Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer alan İş Bankası, çok sevilecek kampanyasını açıkladı. İş Bankası'nın açıklamalarına göre; "TR Karekod Ödemelerinize 100 TL MaxiPuan!" kazanacaksınız.

Banka kredilerine yapılacak değişiklik ile sektör hareketlenir!

Fertaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, banka kredilerinde yapılacak olan düzenlemeler sayesinde inşaat sektöründe hareketlilik yaşanacağını dile getirdi.

İş GYO Ankara ve Antalya'daki banka hizmet binalarını sattı!

İş GYO portföyünde bulunan Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası ve Antalya Banka Hizmet Binası'nı, İş Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'na 81 milyon 420 bin TL 'ye sattı.

İş GYO Ankara ve Antalya'daki banka binalarını satıyor!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası ve Antalya Banka Hizmet Binası'nı toplam 69 milyon TL bedel ile satışa çıkardı.

Konut alıcılarının banka kredisi kullanma oranı azaldı!

Güneş Gazetesi yazarlarından Mehmet Canıtatlı bugünki yazısında konut alıcılarının banka kredisi kullanma oranının azalması sonucu firmaların kampanyalarını değerlendirdi.

Günlük konut kiralamalarında banka zorunluluğu başladı!

Geçtiğimiz Haziran ayında Resmi Gazete'de yayımlanan tebliğ ile günlük konut kiralamalarına gelen banka zorunluluğu bugün başladı..

Günlük konut kiralamalarında banka dönemi yarın başlıyor!

9 Haziran'da Resmi Gazete'de yayımlanan Tebliğ ile günlük konut kiralamalarına banka zorunluluğu gelmişti. Söz konusu uygulama yarın itibariyle yürürlüğe giriyor..

Vatandaş konutta banka kredisini bıraktı senede geçti!

Son 3 yıldan bu yana ortalama 1 milyon üzerinde konut satışı yapan gayrimenkul geliştiricileri 2016 yılında olduğu gibi 2017’de de büyümeye devam etti. Vatandaş konutta banka kredisini bıraktı senede geçti.

Kira banka zorunluluğu tebliği 2017!

Kira banka zorunluluğu 2017 tebliği olan Gelir Vergisi Genel Tebliği (Seri No: 268)’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte tebliğ metni..

Günlük konut kiralamalarına banka zorunluluğu!

Bugünkü Resmi Gazete'de yer alan tebliğ ile günlük konut kiralamalarına banka zorunluluğu geldi. Uygulama 1 Temmuz'da yürürlüğe girecek..

Beylikdüzü Alya Penta'da banka kredili satışlar başladı!

Akkuş Grup'un Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Alya Penta’da banka kredili satışlar başladı, projede 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 konut tipleri bulunuyor.

Dijital banka Atom Bank konut kredili vermeye başladı!

İngiltere'de kurulu ancak hiç şubesi bulunmayan Atom Bank, kredi vermeye başladı. İngiltere'de hiç şube kurmadan açılan, tamamen dijital banka Atom Bank, dijital mortgage adı verilen konut kredisi de vermeye başladı.

Kiraya banka şartı!

Evini veya işyerini kiralayanlar, kira bedelini banka aracılığıyla tahsil etmek zorunda. Yasaya uymayana ceza var. Kirayı elden veren kiracılar da sürprizle karşılaşabilir. Kira başına en düşük ceza 340 lira

Al-Daar Gayrimenkul Körfez'den banka ile ortaklık yaptı!

Al-Daar Gayrimenkul, körfezden büyük bir banka ile ortaklık gerçekleştirdi. Al-Daar Kurucu Ortağı M.Halit Sönmez ile röportaj gerçekleştirdik...

Banka Haberi

Banka

Bankalar arasında ciddi bir kampanya yarışı başladı. Emekli promosyonlarında hızını alamayan bankalar, en iyi kampanyayı düzenlemek için adeta formula 1 tarzı yarışa girmeyye başladı. 

İŞ BANKASI VE ZİRAAT BANKASI DAHA ÖNCE AÇIKLAMIŞTI

İş Bankası ve Ziraat Bankası tarafından kısa süre önce gerçekleştirilen açıklamada müşterilere yönelik yeni kampanyanın detayları duyuruldu. Bu bankaların ardından arka taraftan hızlı bir atak yapan Akbank da dikkat çeken bir kampanya hazırladı. 

Bankalar müşterilerine özel kampanyalarını duyurmaya devam ederken Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda yeni bir kampanya başlatıldığı belirtilerek 31 Ekim’e kadar devam edeceği bildirildi. Kampanyaya katılan banka müşterilerinin ise 60 TL kazanacağı ifade edildi.

Akbank müşterilerine market kampanyası başlatıldığı duyuruldu. Akbank tarafından yapılan açıklamada, market, manav, kasap ve şarküteri sektörlerinde internet alışverişleri dahil tek seferde...