19 / 04 / 2024

Batışehir satılık daire fiyatları

Batışehir satılık daire fiyatları

EgeYapı Group tarafından Bağcılar’da hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme planlarından oluşan bahar kampanyası ile buluşturuyor.

Batışehir'de aidat ücretleri 147 TL'den başlıyor!

Batışehir projesi, her ihtiyaca yönelik konut tipleri ve sosyal imkanlarının yanı sıra cazip aidatlarıyla da dikkat çekiyor. Proje, metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat oranı ve akıllı mühendislik çözümleri odaklı.

Batışehir’den evinizi alın, İsviçre Alpleri’nde rüya gibi bir sömestr tatili kazanın!

Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü ve getiri potansiyeli yüksek projesi Batışehir’de ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı. Batışehir'den ev sahibi olanlar İsviçre Alpleri’nde rüya gibi bir sömestr tatili kazanıyor...

Batışehir fırsatları kalplerde, hediyesi Alpler'de!

Batışehir projesinde "Batışehir fırsatları kalplerde, hediyesi Alpler'de" kampanyası başladı. Dairelerin 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla değiştiği projede 3 bin 226 tane daire yer alıyor.

Batışehir satılık daire fiyatları

818 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilen Batışehir satılık daire fiyatları 255 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projenin ilk etabında yer alan daireler hemen teslim edilecek..

Batışehir satılık daire fiyatları

Egeyapı Group imzasıyla hayata geçirilen Batışehir satılık daire fiyatları 255 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede yüzde 0,69 faiz oranıyla 120 aya kadar vadelendirme imkanı sağlanıyor...

Batışehir satılık daire fiyatları!

İstanbul'un Avrupa Yakası Bağcılar'da yer alan Batışehir satılık daire fiyatları kapsamında yer alan konutlardan 4 oda 1 salon dairelerin fiyatları 804 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Batışehir daire fiyatları!

Emlak Konut GYO, Emlak Pazarlama Ege Yapı Group ortaklığı projesi Batışehir daire fiyatları 188 bin liradan başlıyor...

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire!

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire fiyatları erken satışa özel olarak 440 bin TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor...

Nidapark Kayaşehir satılık daire!

Toplam 843 konut ve 23 ticari birimden meydana gelen Nidapark Kayaşehir satılık daire fiyatları 534 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Strada Bahçeşehir satılık daire fiyatları!

Strada Bahçeşehir satılık daire fiyatları 264 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Strada Bahçeşehir'de daireler Aralık 2018'de teslim ediliyor...

Üçüncü İstanbul Başakşehir satılık daire!

116 bin metrekare alanda yükselen 3. İstanbul projesi Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. Üçüncü İstanbul Başakşehir satılık daire fiyatları 496 bin TL’den başlıyor.

Kayacity Başakşehir satılık daire!

Kayacity Başakşehir satılık daire teslimleri hemen yapılıyor. Celaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projede açık yüzme havuzu gibi çeşitli sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.

Kayaşehir Seyran Şehir satılık daire!

Konum bilgisine göre Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Kayaşehir Seyran Şehir satılık daire teslimleri 2016 yılı Mart ayında yapılması planlanıyor.

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir satılık!

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir satılık daire tipleri stüdyo, 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 2 blok halinde hayata geçirilen projede fiyatlar 190 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Seyran Şehir Kayaşehir satılık daire!

Seyran Şehir Kayaşehir satılık daire teslimlerinin 2016 yılı Mart ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Proje Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometrelik mesafede hayata geçiriliyor.

Seyran Şehir satılık daire!

Makro & Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen projede daireler 2+1 'den 5+1 'e kadar farklılık gösteriyor. Seyran Şehir satılık daire alanları 121 metrekareden başlıyor.

Seyranşehir Kayaşehir satılık!

Seyranşehir Kayaşehir satılık daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede olan proje 25 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Batışehir Evleri satılık daire!

Batışehir Evleri satılık daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Doğan Medya Center’ın hemen karşısında olan projede alışveriş caddesi ve 3 bin 226 adet konut bulunuyor.

Vadişehir Evleri Başakşehir satılık daire!

Vadişehir Evleri Başakşehir satılık daire fiyatları 496 bin liradan başlıyor. Vadişehir Evleri Başakşehir projesinde 48 ay sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor...

Vadişehir satılık daire!

Toplam 550 milyon TL'lik yatırım bedeliyle yükselen proje 48 ayda vade farksız ödemeler sağlanıyor. Vadişehir satılık daire teslimleri Nisan ayı 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Batışehir satılık daire fiyatları Haberi

Batışehir satılık daire fiyatları

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü projesi Batışehir, bahar kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kaçırılmayacak bir teklif sunuyor. 


Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler; banka kredisi kullanmaksızın yüzde 15 peşinat ve yüzde 0,69 faiz oranı ile firma bünyesindeki 60 ay vadelendirme sisteminden yararlanabiliyor. 


Yapımı devam eden 3. Köprü bağlantı yollarında bulunan ve TEM’den direk girişe sahip Batışehir projesinde fiyatlar ise 270 bin TL’den başlıyor. EgeYapı Group güvencesiyle sunulan 60 ay vadelendirme sistemi doğrultusunda yatırımcılar  3 bin 50 TL’den başlayan takstiler ve cazip ödeme planından yararlanarak Batışehir’de yerlerini alabilecek. 


Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Batışehir’de; rezidans, konut, ofis ve yaklaşık 1 km uzunluğunda seçkin marka karmasının bulunduğu alışveriş caddesi yer alıyor. Four Points...