16 / 04 / 2024

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Çevik, Ali Çevik ve Orhan Çevik tarafından 240 bin TL'lik sermaye ile kuruldu

Vm Yapı Grup Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vm Yapı Grup Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Volkan Marhan tarafından kuruldu.

Besy Yapı Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Besy Yapı Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de Cengiz Yakut ve Melik Dündar ortaklığında kuruldu.

Ev Yapı Grup İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ev Yapı Grup İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Veysi Dağdelen ve Yunus Emre Öncü ortaklığında kuruldu.

Evora İzmir'in B2-B3 bloklarının inşaat işi için sözleşme imzalandı!

Halk GYO'nun Evora İzmir Projesi'nde yer alan B2-B3 blokların inşaat işleri için yapılan ihale neticesinde, en uygun teklifi veren Teknik Yapı grup firması Aslanoğlu Altyapı ve Üst Yapı A.Ş. ile sözleşme imzalandı.   

Eng Yapı Grup İnşaat Yatırım Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eng Yapı Grup İnşaat Yatırım Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile eEngin Minqaz tarafından kuruldu.

Dündar Yapı Grup Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dündar Yapı Grup Emlak Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 350 bin TL sermaye bedeli ile Ali Dündar tarafından kuruldu.

Vk Yapı Mühendislik İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vk Yapı Mühendislik İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Kaplan tarafından kuruldu.

Afka Yapı Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Afka Yapı Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Fuat Kapıcıoğlu tarafından kuruldu.

Mert Kutlu'ya Ekonomist'ten 40 Yaş Altı 40 Güçlü CEO ödülü!

Lens Yapı Grup CEO'su Mert Kutlu, Ekonomist dergisi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen "40 Yaş Altı 40 Güçlü CEO" ödül töreninde ödül aldı...

Sütlüce Yapı Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sütlüce Yapı Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Ataşehir Modern kampanyalı ödeme planı!

Lens Yapı Grup imzasıyla Ataşehir'e bağlı Küçükbakkalköy Mahallesi'nde hayata geçirilen Ataşehir Modern projesinde toplamda 1162 adet konut ve 85 adet ticari ünite bulunuyor. 

Ataşehir Modern'de kampanyalı ödeme fırsatı!

Lens Yapı Grup imzasıyla hayata geçirilen Ataşehir Modern projesi 979 daireden ve 44 adet ticari alandan meydana geliyor.  Ataşehir Modern projesinde çok özel bir kampanya başladı.

Asil Yapı Grup İnşaat İskele Proje Taahhüt Nakliye Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asil Yapı Grup İnşaat İskele Proje Taahhüt Nakliye Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik’te 80 bin TL sermaye bedeli ile Güven Asit tarafından kuruldu.

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Çevik, Ali Çevik ve Orhan Çevik tarafından 240 bin TL'lik sermaye ile kuruldu. 7 Mart'ta ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


ÇVK Yapı Grup İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi adres: Çekmeköy, Güngören Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No: 25...