20 / 06 / 2024

DKY İnşaat Lokum Rezidans

DKY İnşaat Lokum Rezidans

Lokum Rezidans daire fiyatları, konutların konum ve büyüklüklerine göre farklılık gösteriyor. Satışları devam eden DKY İnşaat Lokum Rezidans projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Lokum Rezidans iletişim!

Lokum Rezidans iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 420 05 56 olarak belirlendi. DKY İnşaat Lokum Rezidans projesi 2 blok halinde Anadolu Yakası Tuzla'da hayata geçiriliyor.

Lokum Rezidans nerede?

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY İnşaat Lokum Rezidans projesi Anadolu Yakası'nda inşa ediliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 117 bin TL'den başlıyor. Peki Lokum Rezidans nerede?

DKY İnşaat Lokum Evler satılık!

Toplam 722 konuttan oluşan Lokum Evler projesinde kira öder gibi ev sahibi olabilmek mümkün. DKY İnşaat Lokum Evler satılık daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor.

DKY İnşaat’tan Anneler Günü 2017 kampanyası!

DKY İnşaat “Anneler Günü”ne özel bir kampanyaya imza attı.DKY İnşaat’ın Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal ve Business Kartal projelerinden ev sahibi olmak isteyen herkes 80 aya kadar sıfır faiz oranından ve yüzde 2 indirim imkanından yararlanabilecek.

DKY İnşaat ve BJK imza töreni yarın!

DKY İnşaat ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü arasında bir imza töreni düzenliyor. İmza töreni 29 Mart Çarşamba (yarın) günü düzenlenecek.

Lokum Evler DKY İnşaat fiyatlar!

Lokum Evler DKY İnşaat fiyatları 2+1'lerde 440 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

DKY İnşaat'ın hedefi 1 milyon metrekare inşaat!

DKY İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, DKY inşaat olarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi " hedeflediklerini söyledi.

DKY İnşaat, kentsel dönüşüm projelerinde öncü olacak!

Kartal’a Yatırım, Geleceğe Yatırım Zirvesi’nde konuşan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Kartal bölgesinde gelecek 10 yılda kentsel dönüşüm kapsamında 200 milyar dolarlık iş olduğunu söyledi.

DKY İnşaat'tan 0 faiz kampanyası!

DKY İnşaat konut sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir bahar kampanyası düzenliyor. DKY İnşaat, ‘0 Peşinat 0 Faiz’ kampanyası ile Lokum Evler ve DKY Kartal’da faizleri sıfıra indirdi.

DKY İnşaat 2016'da yeni dönüşüm projelerine başlayacak!

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, 2016'da Bağdat Caddesi, Sahil Yolu, Kartal, Çeliktepe ve Sultanbeyli'deki projelerin yanısıra geliştirme evrelerini tamamladıkları kentsel dönüşüm projelerine de başlayacaklarını söyledi.

Lokum Evler DKY İnşaat ev fiyatları!

Lokum Evler DKY İnşaat ev fiyatları 2+1'lerde 344 bin 740 TL'den başlıyor. Tuzla Aydınlı'da yükselen Lokum Evler projesinde daireler 2017 yılı Temmuz ayında teslim ediliyor...

Lokum Evler DKY İnşaat fiyat listesi!

İstanbul Tuzla Aydınlı'da inşa edilen projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Lokum Evler DKY İnşaat fiyat listesi kapsamında daireler 344 bin 740 TL'den başlıyor.

Lokum Evler DKY İnşaat nerede?

Ödemelere göre 60 aya kadar vade imkanı sağlanan projede teslimler 2016 yılında yapılması planlanıyor. Proje DKY İnşaat imzasıyla yükseliyor. Peki Lokum Evler DKY İnşaat nerede?

DKY İnşaat, Kartal'da 200 milyon liralık dönüşüm yapıyor!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

DKY İnşaat Kartal'da kentsel dönüşüme başladı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

DKY İnşaat Lokum Rezidans Haberi

DKY İnşaat Lokum Rezidans


DKY İnşaat  ve Metropolist Yapı işbirliği ile hayata geçirilen Lokum Rezidans projesi Anadolu Yakası Tuzla’da yükseliyor.


Lokum Rezidans'da 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon gibi daire tipleri bulunuyor. Proje 2 bloktan meydana geliyor.


Satış süreci devam eden  Lokum Rezidans daire fiyatları konutların metrekare büyüklüklerine göre farklılık gösteriyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor.


53 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen DKY Lokum Rezidans projesinde yeşil alan, fitness center, ev temizliği, araç yıkama, resepsiyon, spor alanları, havuz ve kuru temizleme gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.


DKY İnşaat Lokum Rezidans projesinde daire alanları; 

64 bin 91 metrekare 1+1

102 bin 87 metrekare 2+1 olarak tasarlandı.


Lokum Rezidans daire fiyatları 117 bin TL'den başlıyor. Projede 36 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapabilmek mümkün.


2 bloktan...