24 / 04 / 2024

dolar bu hafta ne olur

dolar bu hafta ne olur

Hafta sonunun ilk gününde dolar, milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Dolar hafta sonunun ilk gününde yatırımcılarına sürpriz yaptı. Dolar 2 Temmuz sabahına yükselişle başladı. Peki dolar bugün kaç TL? Dolar ne olacak? Dolar yükselecek mi, düşecek mi?

Dolar için herkes tek bir tarihe odaklandı! Çok az kaldı, doları olanlar acil öğrenmeli! 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararını 23 Haziran Perşembe günü açıklayacak. Piyasalar bu tarihe odaklandı. Peki dolar bu hafta ne olacak? Dolar düşecek mi, yükselecek mi? Doları olanlar dikkat!

Dolar katmer katmer yükseliyor! Doların şiddeti haftayı salladı, peki ya dolar gelecek hafta ne olur?

Dolar katmer katmer yükseliyor. Dolardaki yükseliş bu hafta etkisini azaltmadan devam etti ve haftayı artışla kapattı. Peki ya gelecek hafta dolar ne olur? Dolar yükselmeye devam edecek mi?

Doların krallığı ne zamana kadar devam edecek? Dolar bu hafta ne olur?

Dolar FED'in faiz kararından sonra üst üste yükselmeye başladı. Dolar kuru yükselirken elinde doları olan milyonlarca yatırımcı doların ne zamana kadar yükseleceğini merak ediyor. Doların krallığı ne zamana kadar sürecek? Dolar bu hafta ne olur? 

Döviz piyasasında neler oldu? Dolar bu hafta ne olur? Dolar yükselecek mi, düşecek mi? Gözler döviz piyasasında...

Son zamanlarda milyonlarca kişi dolar kurunu sıkı takip altına aldı. Fed'in 50 baz puanlık faiz kararı ile ilgili gelen haberlerle piyasalarda bir hareketlenme yaşandı. Peki döviz piyasasında bu hafta neler oldu? Dolar bu hafta düşecek mi, yükselecek mi? Gözler döviz piyasasında...

Dolar bu hafta ne oldu? Dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, artar mı?

Döviz piyasası geçtiğimiz haftayı yatay seviyelerde kapattı. Rusya Ukrayna arasındaki gerilimler devam ederken dolar kurunda dalgalı bir seyir hakimdi. Peki dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, yükselir mi?

Dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar/TL yükselir mi, düşer mi?

Döviz piyasası geçtiğimiz haftayı durağan kapattı. Rusya Ukrayna savaşı ile ilgili gelişmelerin etkisi ile dolar kurunda sakin bir seyir hakimdi. Peki dolar bu hafta kaç lira olur? Dolar yükselir mi, düşer mi?

Dolar bu hafta ne olacak? Dolar yatırımı yapanlar dikkat!

Döviz piyasasında bu hafta içi ani iniş ve yükselişler yaşandı. FED'in faiz kararı ve Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı harekatların hız kesmeden devam etmesi döviz piyasasında dalgalanmalara neden oldu. Peki dolar bu hafta ne oldu? Dolar bu hafta kaç lira oldu?

Dolar bu hafta kaç TL oldu? Gelecek hafta ne olur?

Dolar kuru Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı harekat sonrasında yükselişe geçerek rekor seviyelere ulaştı. Peki dolar kuru bu hafta kaç TL oldu? Dolar, gelecek hafta kaç lira olur? İşte merak edilenler...

Dolar mı, altın mı, borsa mı? Bakın bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırmış! 

Altın, dolar ve borsa yatırımcıları bu hafta hangi yatırım aracının kazandırdığını merak ediyor. Bakın bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırmış...

Yatırımcılar dikkat! Bu hafta hangi yatırım aracı, ne kadar kazandırdı?

Altını ve doları olanlar ya da borsaya yatırımı yapanlar bu hafta hangi yatırım aracının ne kadar kazandırdığını merak ediyor. Peki bu hafta en çok hangi yatırım aracı kazandırdı?

Bu hafta hangi yatırım araçları kazandırdı? En çok prim yapan hisse belli oldu!  

Bu hafta yatırım araçlarından borsa ve dolar kazandırdığı kaydedildi. Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftayı ortalama olarak yüzde 0,13 kazançla kapattı. BIST 100 endeksine dahil hisse senetleri arasında bu hafta en çok yükselen yüzde 27,91 ile Tatlıpınar Enerji Üretim olduğu belirtildi.

Altın mı, dolar mı, borsa mı? Bu hafta en çok hangi yatırım aracı kazandırdı?

Yatırımcılar bu hafta en çok hangi yatırım aracının kazandırdığını merak ediyor ve araştırıyor? Peki bu hafta en çok hangi yatırım aracı kazandırdı altın mı, dolar mı, borsa mı? 

Yatırımcılar dikkat! Altın, dolar ve borsa... Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı?

Altın, dolar ve borsa yatırımcıları yoğun bir haftayı geride bıraktı. Peki piyasaların oldukça hareketli geçtiği bu haftada hangi yatırım aracı yatırımcısına kazandırdı? İşte bu hafta yatırımcısına en çok kazandıran yatırım aracı...

Merkez Bankası rezervleri bu hafta 1 milyar 615 milyon dolar arttı!

Merkez Bankası'nın haftalık rezervleri belli oldu. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) toplam rezervleri, bu hafta bir önceki haftaya göre 1 milyar 615 milyon dolar artışla 124 milyar 498 milyon dolara yükseldi.

Altın, dolar, borsa ve euro... Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Yatırımcılar hemen baksın!

Bu hafta hangi yatırım aracının kazandırdığı merak ediliyor. Altın, dolar, borsa ve euro yatırımcıları gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Peki Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Yatırımcılar hemen baksın!

Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Altın, dolar, borsa en çok hangisi kazandırdı?

Yatırım yapanlar bu hafta hangi yatırım aracının ne kadar kazandığını merak ediyor. Peki, bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Altın, dolar, borsa ne çok hangisi kazandırdı? İşte detaylar...

Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Altın, dolar, borsa yatırım araçları performansı...

Yatırımcılar bu hafta en çok kazandıran yatırım aracının hangisi olduğunu merak ediyor. Peki, Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı? Altın, dolar, euro, borsa yatırım araçları performansı...

Borsa, dolar, altın... Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı!

Bu hafta hangi yatırım aracının ne kadar kazandırdığı merak ediliyor. Borsa, dolar, altın... Bu hafta hangi yatırım aracı ne kadar kazandırdı! 

Bu hafta en çok hangi yatırım aracı kazandırdı? Altın, dolar ve borsada son gelişmeler

Yatırımcılar ve yatırım yapmak isteyen vatandaşlar bu hafta en çok hangi yatırım aracının kazandırdığını merakla sorguluyor. Peki, bu hafta kimler kazandı, kimler kaybetti? İşte detaylar...

Altın ve dolar rolleri değiştirdi! Bu hafta yatırımcısına en çok kazandıran dolar oldu!

Bu hafta yatırım araçlarından altın ve borsa kaybettirirken dolar yatırımcısına kazandırdı. Seçim sonrasında gram altın 1,246 liraya gerilerken dolar yüzde 1,04  değer kazanarak 19,79 TL oldu. 

Altın, borsa, dolar, euro… Bu hafta en çok hangisi kazandırdı?

Borsa, altın, dolar, euro… Bu hafta parasını nereye yatıran kazandı? Borsada en fazla kazandıran hangi hisse oldu? İşte 6 Mart haftasında en çok kazandıran yatırım araçları…

dolar bu hafta ne olur Haberi

dolar bu hafta ne olur

Hafta sonunun ilk gününde dolar, milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Dolar hafta sonunun ilk gününde yatırımcılarına sürpriz yaptı. Dolar 2 Temmuz sabahına yükselişle başladı. Bunu bilen yatırımcılar ve dolar almak isteyenler ''dolar bugün kaç TL? Dolar ne olacak? Dolar yükselecek mi, düşecek mi?'' sorularının cevaplarını merak ediyor. 

DOLAR BU HAFTA NEDEN DÜŞTÜ

Dolar kuru bu hafta düşüşe geçti.Bu düşüşte BDDK'nın etkisi oldu. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından  gelen açıklama sonrasında döviz kurları değer kaybetmeye başladı. BDDK tarafından gelen açıklama: ''g 15 milyon lira karşılığı, yani yaklaşık 908 bin dolar yabancı para nakit varlığı bulunan şirketler, aktifleri veya yıllık satış gelirlerinin yüzde 10'undan fazla yabancı para nakit varlığı tutuyorlarsa TL cinsi nakdi ticari kredi kullanamayacak.''

Peki dolar/TL bugn ne kadar? Dolar düşecek mi,...