14 / 06 / 2024

emekli maaş zammı

emekli maaş zammı

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin Ocak zammı merakla bekleniyor. Zamda uygulanacak olan enflasyon farkı yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Flaş! Emekli promosyonlarına Ocak zammı! Promosyon ödemeleri o rakamın da üzerine çıkıyor!

Bankaların emekli promosyon kampanyaları günden güne artarak devam ediyor.

SSK ve BAĞ-KUR emekli maaş zam oranı belli oldu! Zamlı maaşların ödemeleri nasıl ne zaman yapılacak?

Türkiye'de 13,6 milyon kişi SSK ve BAĞ-KUR'dan emekli maaşı alıyor. Yapılan araştırmalar her 100 kişiden 72'sinin emekli olduktan sonra bile iş aradığını ortaya koydu. Peki emekli memur ve işçilerin maaşlarına Temmuz 2022'de ne kadar zam yapıldı, ödemeler ne zaman yapılacak işte detaylar..

Emekli maaş zammı asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi sonrası hükümetten bomba adım

Hükümet milyonları ilgilendiren ekonomik düzenlemeleri Temmuz ayında yapacak. Emekli maaş zammı, asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi gündemin en önemli konuları. Hükümetin akabinde köklü bir değişime gideceği iddia edildi.

Memur ve emekli zammı ne zaman açıklanacak? Enflasyon farkıyla memur ve emekli zammı ne kadar?

Toplu sözleşme gereği, memur ve emekliler, temmuz ayında zam alacak. 2021 yılında imzalanan 6. dönem toplu sözleşme kararlarına göre; memur ve emekli maaş zammı oranları belirlenmişti. Şimdi ise gözler memur ve emekliye temmuz ayında yapılacak zam miktarı ve tarihine çevrildi.

Asgari ücrete ‘zam’ açıklaması! MHP’li vekil Saffet Sancaklı bombayı patlattı: Emekli maaşlarına da zam geliyor…

Uzun zamandır gündemde olan asgari ücret zammı ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Asgari ücret zammının geleceği tarihin belli olduğu öne sürüldü. Asgari ücretle birlikte emekli maaşlarına da gelecek zam tarihi belli oldu. MHP’li Sancaklı, asgari ücretle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Temmuz emekli maaş zammı ne kadar olacak? 2022 temmuz emekli maaş zammı enflasyon farkı…

Şubat ayına dair enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte, ‘’Temmuz emekli maaş zammı ne kadar olacak?’’ sorusunun yanıtı da netleşmeye başladı. İşte 2022 temmuz emekli maaş zammı hesaplaması ve enflasyon farkına dair bilgiler…

En düşük emekli maaşı için işte tam da bu rakam konuşuluyor! 10 bin TL maaş alanlar hemen bakın!

Emekli Temmuz 2024 zammı ile ilgili gelişmemeler milyonlarca kişi tarafından merak edilirken, en düşük emekli maaşının ne kadar olacağı da araştırılıyor. Peki emekli maaş zammında son durum ne? 

Emekli maaş zammında sürpriz rakam!

Emekliler temmuz ayında yapılacak zam oranıyla ilgili açıklamaları bekliyor. Türk-İş’in açıkladığı açlık sınırı rakamı 18 bin 969 TL’ye yükselirken, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, emekli maaşlarının her zaman açlık sınırının yüzde 50 üzerinde olduğunu söyledi.

Fatih Portakal, emeklilerin Temmuz zammında rakam verdi: En düşük emekli maaşı 13 bin TL! Refah payı olacak mı?

Gazeteci Fatih Portakal, YouTube kanalında paylaştığı videoda ‘en düşük emekli maaşı’ ve ’emekli maaşı zammı’ rakamlarını tek tek aktardı. İşte o son dakika rakamlar...

SGK Uzmanı emeklinin 2024 Temmuz zammını açıkladı! En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? 

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklileri merakla Temmuz 2024 zammını beklerken, emekli maaşları ile ilgili yeni açıklama Sosyal Güvenlik Uzmanı İsmail Sevinç’ten geldi. Peki Temmuz 2024'te en düşük emekli maaşı ne kadar olacak? 

Emekli zammında son dakika! Ünlü ekonomist refah payı müjdesi vererek duyurdu: En düşük emekli maaşı 15 bin TL...

Milyonlarca memur ve emekli merakla Temmuz zammını beklerken, yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Ekonomist Muhammet Bayram'dan da çarpıcı tespitler geldi. Peki en düşük emekli maaşı 15 bin TL mi olacak?

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emekli maaş zammı: 4 tabloda yeni ücretler! En düşük emekli maaşında ilk rakam açıklandı !

Son dakika emekli maaş zammı haberi geldi. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı emekli maaş zammı için dört tablo oluşturuldu. Emeklilere ne kadar zam gelecek? En düşük emekli maaşı ne olacak?  Temmuzda emekli maaşları ne kadar olacak sondakika?

Emekli maaş zammında son dakika! Hazırlıklar tamamlandı! Emekliler için verilecek destekler gün yüzüne çıktı!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz tarafından emekliler için çalışmaların tamamladığına dair açıklamalarda bulunmuştu. İşte emekli maaş zammında son dakika....

En düşük emekli maaşı 12.500, en düşük memur maaşı 39 bin TL! Emekli maaşı temmuz zammı, en düşük memur maaşı açıklandı!

Emekli maaşı temmuz zammı ve en düşük memur maaşı belli oldu. İşte o son dakika rakamlar...

Emekli Temmuz zammı 2024! SSK, BağKur emeklisi için rakamlar geldi! En düşük emekli maaşı kaç TL olacak? 

Ocak-Haziran dönemi için emekli zammı yüzde 49,25, en düşük emekli maaşı da 10 bin TL şeklinde açıklandı. Temmuz ayında 2 düzenleme daha yapılacak. Emekliye zam oranı belirlenecek ve taban aylıklar yükselecek. Milyonların merak ettiği hesaplar tek tek yapıldı.

SSK, Bağ-kur ve emekli sandığı maaş zammı son dakika: İki hesaplama masada! En düşük emekli maaşında flaş gelişme

Emekli maaşlarında son dakika haberi geldi. Ocak Haziran döneminde en düşük emekli maaşı 10 bin lira olmuştu. Emeklilerin gözü Temmuz zammına çevrildi. Söz konusu zam için de iki hesaplama masaya yatırıldı. En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?

Memur enflasyon farkı 2024! Memur ve memur emekli maaşı hesaplama! Temmuz zammı kaç TL olacak? 

Milyonlarca memur ve memur emeklisi son dakika Temmuz zammı ile ilgili gelişmeleri takip ediyor. İşte memur ve memur emekli maaşı hesaplama! Temmuz zammı kaç TL olacak? 

Memur ve emekli zammı şimdiden ne kadar olacak? Memur maaş farkı! Emekli maaş zammı ve memur maaş hesaplama 2024!

Mart ayına ilişkin enflasyon verileri bugün açıklandı. Açıklanan son dakika rakamlarının ardından 'Memur ve emekli zammı şimdiden ne kadar olacak?' sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İşte emekli maaş zammı ve memur maaş hesaplama 2024! 

Hükümetten peş peşe emekliye zam açıklaması: Cumhurbaşkanı Yardımcısı tarih verdi! Emekli maaşlarına zam ne zaman?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, emekli maaş zammı ile ilgili bir son dakika açıklamasında bulundu. Peki emekli maaşlarına zam ne zaman yapılacak? İşte Yılmaz'ın o açıklaması..

emekli maaş zammı Haberi

emekli maaş zammı

“En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?” sorusu emeklilerin gündeminden düşmezken  SGK Uzmanı Ali Duman’dan endişelendiren bir açıklama geldi. Canlı yayına katılan uzman, yaptığı hesaplama ile milyonlarca kişinin zam alamama ihtimalinin olduğunu iddia etti. Peki, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı 2023 Ocak zammı kaç TL olacak? İşte detaylar...


SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin merakla beklediği Ocak 2023 zammı için geri sayım sürüyor.  Yılın ikinci yarısındaki enflasyon farkına göre zam alacak olan milyonlarca emekli, alacakları zam miktarının ne kadar olacağını araştırıyor.  İşte emekli maaş zamları ile ilgili son dakika gelişmesi…

EMEKLİ MAAŞINDA ‘BÜYÜME PAYI’ DETAYI!

Habertürk canlı yayınına konuk olan Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Duman, SGK ve Bağ-Kur emeklilerini yakından ilgilendiren açıklamalar ve yorumlarda bulundu.  Uzman isim,  “Memur ve memur emeklisi ile SSK...